Opinia Fiat 126 650E 0.6 24KM (benzyna) oldtimer 1983r., ocena użytkownika (225k)

Fiat 126 650E 1983r. - opinia użytkownika

nadwozie: oldtimer

data oceny: 2011-04-20

Stan podłogi...

Studentom, uczniom, kobietom, młodym kierowcom...

Prowadzi się dobrze ale tylko do 100 km\h Układ kierowniczy też tylko do 100km\h Hamulce po odpowietrzeniu jak nówki^^ A co do parkowania to nie mam zadnych prodlemów nawet w centrów i na osiedlach wieczorami, miejsce zawsze sie znajdzie;]

Skrzynia jaka jest każdy wie, szumi, cieknie jak w prawie kazdym... Przydała by się piątka... Moim zdaniem 650 w maluszku to troszke za mało, 900ccm ze skrzynią 5tka swietnie by mu pasowało;]

Fotele przednie... ja mam jeszcze te stare bez zagłówków i nie narzekam, fotele tylne, nie używam ich spowodu braku miejsca na nogi. Jazda w 4ke jest uciążliwa i mało wygodna... a wyciszenie jest bardzo słabe jednak po paru przerubkach jest już o wiele lepiej

Miejsca z przodu jest wystarczająco, ale z tyłu brak miejsca na nogi. Bagażnik jest bardzo mały ale dla przeciętnej parki wracającej z zakupów wystarczy bagażnik + tylna kanapa. Karoseria w 126p to ruletka, wszystko zalezne od poprzednich właścicieli, ja mam rocznik 83 i sladowe purchelki, ale najczesciej spotykane miejsca to podszybie, progi, szyny foteli, nadkola i wszystkie miejsca przykryte plastkaimi...

Wentylacja daje rade, przy otwartych "trójkątach" jest wystarczająco przewiewnie, a co do ogrzewania, to do temperatury -10 da rade wytrzymać, póżniej jest za zimno;/

Odległość kierowcy od szyby przedniej jest niewielka wiec do przodu jest dobrze, ale do tylu jest troche zamala szyba... Lusterka pozostawiam bez komentarza poniewaz ja mam oryginalnie tylko jedno i gó**o widać^^

Elektryka w maluchu jest prosta jak budowa cepa;D Wiec raczej nie narzekam^^

Wszystko się może zdarzyć a czesci są praktycznie na kazdym zlomowisku czy w kazdym garazu^^

Przy 50 kilometrowej tasie gdzie ciagle zminialem biegi i wysoko go kręciłem spalil tylko 8 litrów;]

Schabowy91