Opinia Chevrolet Aveo 1.2 72KM (benzyna) hatchback 2009r., ocena użytkownika (22k5)

Chevrolet Aveo 2009r. - opinia użytkownika

data oceny: 2011-07-31

dość duże spalanie jak na silnik o pojemności 1,2 spalanie zależy od stylu jazdy oczywiście ale dla mnie do dużo,z tego względy zmieniam samochod

Odpowiedź:Raczej nie

próbna jazda to nic nie da wady widać w praktyce, ja na próbnej nie wrzuciłem nawet wstecznego biegu a powinien zaproponować jazde porkingową no ale..

czy nie ma odprysków kontrolować lakier maska w moim przypadku

nikomu nie polecam tego modelu mimo tego że jest tanie dość dużo pali, wolałbym dołożyć 10tyś kupić PEUGEOT 206 spalanie mniejsze z tego co wiem nie ma takiego problemu z oczekiwaniem za częściami jak i widocznością, co jest dość ważne dla kierowcy

Wada za szerokie przednie słupki ograniczają widoczność !!!

Wadą dość ważną w tym modelu jest ograniczona widoczność przez dość szerokie słupki przednie(jeszcze jak ktoś ma owiewki dochodzą kolejne cm), ja np zbliżają się do łuku w lewo muszę się wychylać ponieważ lewy słupek całkowicie ogranicza mi widoczność pasa z naprzeciw jadących aut, poza tym bez zastrzeżeń auto dynamiczne jak dla mnie na miasto prowadzi się lekko, zimą nie bardzo sobie radzi ale dobre umiejętności robią swoje. brak blokady w stacyjce samochód odpalony mimo to można się zapomnieć i przekręcić kolejny raz.

start dobry, na trzecim biegu słabe przyspieszenie,zamula trochę

start dość dynamiczny na trzecim biegu trochę zamula dynamikę

nie wiem skąd ale po raz kolejny muszę wybrać się na serwis sprawy lakieru, miedzy innymi odpryski na masce w silniku zauważyłem brak jednej śróbki trzymającej tą główną część gdzie jest dłoń przekreślona

dość szybko można pozbyć się zaparowań jak i szybie ogrzanie szyby tylniej, zimą trzeba rozgrzać pierw silnik kfestia 4km i mamy ciepłe powietrze

przód ograniczenie przednich dość szerokich słupków to dość ważna wada tego modelu przy montażu owiewek dochodzą kolejne centymetry

brak zastrzeżeń

długo trzeba czekać na cześci masakra jak nie mają na stanie

wojtek