Opinia Cadillac Escalade 6.0 V8 350KM (benzyna+gaz) terenowy 2006r., ocena użytkownika (24t8)

Cadillac Escalade 2006r. - opinia użytkownika

nadwozie: terenowy
silnik: 6.0 V8 350KM (benzyna+gaz)
skrzynia biegów: automatyczna
jeździłem/łam tym autem: 3 lata
data oceny: 2015-01-21
liczba wyświetleń: 1926

Spalanie
Jak na taki luksus,masę i wielkość uważam to za przyzwoity wynik.Pali tyle co i Jeep G.Cherokee 4.7 ,a jest polowe większy i tonę cięższy.
  benzyna gaz
Miasto 22.00 24.00
Trasa 15.00 18.00
Cykl mieszany 19.00 21.00
Odpowiedź:Tak
Na co zwrócić uwagę podczas zakupu tego auta?
Na wszystko!!!! Mosty,silnik,skrzynia,elektronika,blachy-karoserii.Samochody sa zazwyczaj sprowadzane z USA ,a wszyscy wiemy ze Polak potrafi....do nas często trafiają szroty i zaczynaja sie problemy i opinie ze Escalade to problematyczny wóz ....
Na co zwrócić uwagę podczas codziennego użytkowania tego auta?
Pilnujesz tego samego co i w innych autach ... Tylko może częściej tankujesz
Komu poleciłbyś/poleciłabyś to auto?
Auto polecił bym każdemu kto ma rodzine z dziećmi,troche fantazji i odwagi i chęć bycia sobą ! Komuś kto nie boi sie zając 2 miejsc parkingowych w pobliskim markecie,chwile przed rozgoryczonym Ryskiem(czyt.Ricim)chcącymi zaparkować swoje świe
Jest to naprawde super samochód.Bylem w posiadaniu wielu rożnych aut np wspomnianego Jeepa ,Mercedesow W210,w211, w220, i wielu popierdulek typu Suzuki Samurai czy BMW e36-ale ten wóz daje mi max tego czego można od auta oczekiwać -po 3 latach cały czas go uwielbiam
10 / 10
Układ jezdny wymaga przyzwyczajenia,jest to 3 tonowy potwor,który sie niezatrzyma ja vw polo...w miejscu.Duzy samochód wymagający wprawy przy np.parkowaniu ,choć moja "blondynka" wmig opanowała te czynność ...po 3 latach jeszcze nic nie malowalem,
8 / 10
10 / 10
Napęd genialny,mocne i trwałe 4*4,silnik oblednie bulgocze,ryczy gdy dostanie w palnik aż ciarki przechodzą .Moze trochę brak mu 5 biegu?
7 / 10
10 / 10
Komfort jazdy wspaniały ,nie ma różnicy czy jedziesz sam czy z kompletem na pokładzie....silnik jest tak mocny ze tego nie odczuwasz,a przestrzeń tak duża ze nie czujesz czy i kiedy ktoś zmieniał skarpety.Fotele to wzór wygody! Panowie konstruktorzy europejskich zapalniczek! Uczcie sie od kolegów Amerykanów
7 / 10
Wnętrze jak już wspomniałem ogromne-jeśli nie sympatyzujesz z teściowa to można ja usadzic tak daleko z tylu ze ani jej do końca podróży nie zobaczysz ani nie poczujesz a i nie usyszysz bo nagłośnienie Bose skutecznie zagłuszyć jej biadolenie ze jedziesz za szybko itp.
10 / 10
To amerykaniec,do tego bez usterek więc te parametry działają bez zarzutu
10 / 10
To auto ma genialna widoczność i do tylu i do przodu ,lusterka sa ogromne,siedzisz wysoko i wszystko widzisz
10 / 10
Umnie to wszystko działa! Ale wiem ze nie które egzemplarze maja z tym problemy.Pozostaje kwestia wypadkowosci,powodzi lub/i transportu pojazdu(zazwyczaj prom z USA) wiadomo słońca woda i wigoc z solą elektronice nie służy.
10 / 10
Wymiany tylko związane z eksploatacja tzn klocki,tarcze ,filtry ,oleje itp.
10 / 10
Co negatywnie zaskoczyło oceniającego?
Hmm ...co najwyżej fak ze jak jestem sam na przejazdzce to żona częściej dzwoni z zapytaniem kiedy wrócę? Bo auto napradwde wzbudza zainteresowanie Pan! Niestety czasem Panów tez......-z Tadeusz te negatywne odczucia
Nic
Co pozytywnie zaskoczyło oceniającego?
To sie czuje....ten wóz płynnie, Silnik,mocny brutal pozbawiony manier a zarazem delikatny i wrażliwy...
autor opinii