Opinia BMW seria 6 650iA 4.8 V8 387KM (benzyna) coupe 2007r., ocena użytkownika (24ra)

BMW seria 6 650iA 2007r. - opinia użytkownika

nadwozie: coupe

silnik: 4.8 V8 387KM (benzyna)

data oceny: 2014-12-14

Nie posiadam gazu i nigdy go posiadac nie bede.Co do spalania,to producent mocno przesadzil z tymi ilosciami.Ja mam noge ciezka,przeciez w koncu to auto jest sportowe,a nie na zakupy!Powiem tylko,ze na autostradzie jadac do 140/km/h spala okolo 10l.Ale ja nigdy tak nie stalem,prubowalem tylko kiedys.W miescie pali nawet 24l,to zalezy od krkow.

Na ksiazke serwisowa,skoro sprzedajacy jej nie posiada,ie kupowac w zadnym przypadku,nawet gdyby byl za darmo.

Gdzie sie parkuje,czasami bardzo drogo nas to kosztuje.Zawsze na strzezonym!

Koneserom jazdy sportowej

Pojazd dla ludzi z wielkim portfelem,ktorzy w zamian otzrymaja wysoki komfort jady i bezpieczenstwa.

Auto sie prowadzi jak dziewczynke za raczke,hahaha.Musicie wiedziec,ze ten model w swojej klasie ma najlepsze hamulce i najkrutsza droge hamowania.Moj pojazd posiada Dynamic Drive,co poteguje jego osiagi i mozliwosci w czasie jazdy.

Ten silnik jest poprostu nie do zdarcia,jak to sie potocznie mowi.Ma pover bez granic,dla niewtajemniczonyh nie zalecam sciagania blokady do maxymalnej szybkosci.Na skrzynie trzeba bardzo uwazac,jak juz nie zmienia plynnie biegow,to zaraz trzeba olej wymienic,aczkolwiek producent tego nie zaleca.Ja wymieniam i nigdy nie musze jej naprawiac.Przy wymianie oleju,trzeba znalezc dobry servis,bo z kazdej sekcji trzeba olej wyssac i nowy dostarczyc.Wymiana tylko misy z filtrem niewiele pomaga.Trzeba kompletny olej wymienic.Zaosczedzicie potem na reperacji skrzyni.Co do przyszpieszenia to powiem tylko,ze to duzo od uzywanych opon zalezy,czym mieksze tym lepsze przyspieszenie,ale wtedy bedziecie opony min. dwa razy w sezonie wymieniac,a wydatek ie jest wcale tani.

Pojazd przeznaczony raczej tylko na dwie osoby.Tak w ogole,model ten BMW stworzylo dla biznesmenow czesto poruszajacych sie miedzy miastami.jak jezdzi sie z kompletem pasazerow to nie wiem,bo nigdy poza dwoma pasazerami wiecej w moim aucie nie jechalo.Na tylnych siedzeniach rzewoze czasami bulki,lub papiery firmowe.

Powiem krotko,samochod jak bajka.Bagaznik jest tak wielki,ze pozecie z powodzeniem fiata 126p wsadzic.O tyle juz pisalem,a z przodu mozna "tanczyc".

Posiadam w swoim samochodzie tzw.Full opcje,czyli klimatronik itp.Dziala 1A.

Dzialaja bez zastrzezen,widocznosc wspaniala

Dziala bez zastrzezen,aczkolwiek moj poj. jest garazowany w cieplym garazu.Wiem,ze elektronika caly czas chroni glowny comuter przed zawilgoceniem,wiec jak sie sprawuje niegarazowany,to tego wam nie powiem.

Przejechalem 94tys.Do tego czasu wymienilem tylko kompletne hamule,tyl i przod.Caly czas serwisuje w BMW.Ten model ma to do siebie,ze nie akceptuje "franka w stodole".Za duzo elektroniki,czasami serwisanci w BMW maja z tym problem,nie kazdy mechanik potrafi ten modelserwisowac.

Aleksander