Opinia Peugeot 3008 ehclusive 1.6 hdi 110KM (turbo diesel) hatchback 2009r., ocena użytkownika (24xs)

Peugeot 3008 ehclusive 2009r. - opinia użytkownika

silnik: 1.6 hdi 110KM (turbo diesel)

skrzynia biegów: półautomatyczna

data oceny: 2015-06-13

meganka 1.6 16v ben/gaz byla bardziej ekonomiczna

reczny czy sie nie zacina pomeczyc go pare razy przy zakupie , automat jak biegi sie zmieniaja nie wszyscy moga wiedzic ale skrzynia ds to zwykla skrzynia ze sprzeglem w ktorym sterwniki z silnikami zmieniaja biegi

jezdzic

to kwestia gustu jak kupilem na sylwetke

wady:maly bagaznik , problem z elek.recznym, maly schowek przed pasazerem zalety:szklany dach , ARTIV , wyswietlacz na szybie predkosci tempomat przestrzen w srodku aranzacja sylwetka przeswit konsola jak w misliwcu

mam auto 1 miesiace zrobione mam juz 3 000 mil ogolnie jestem zadowolony z autka bagaznik mniej pakowny jak w megane 2 kombi ale sylwetka auta i wysokosc rekampesuja to mam metr 190cm i 140 kg wagi i w tym autku siedzi mi sie elegancko autko jeszcze do kanczam bo kupilem po wypadkowe jedeny problem jaki mam to hamulec reczny z tym bede musial chyba sie udac do peugota bo ponoc kable sa gdzies walniete

silnik jak na 1.6 hdi super ma kopa z tym ze moja wersja to automat sd i zmiana biegow troche w kurza w nie odpowiednich momentach albo za dlugo przeciaga ale nie wiem czy to nie kwestia regulacji sterownika od zmiany biegow z czasem opisze co z tym zrobilem

nie maialem jeszcze okazji jechac z pelnym kapletem pasazerow bede testowac go w nastepnym tyg. wyciszenie rewelacja jak na disla

bagaznik mogl by byc troszke wiekszy pasazer za mna przy mojich gabarytach trzyma nogi u pasazera z boku

nic dodac nic ujac

mam duza szybe z przodu z tylu i po bokach i duze lusterka a jak otworze zazluzje w dachu to wszyscy w aucie moga ogladac jajka bocianow

puki co elektronika ok jeden problem to elektryczny hamulec reczny sprawia problem

moglo byc lepiej

reczny ,maly schowek troszke spalanie

prawie wszystko jak na lwa

dariusz