Opinia Lexus Inny CT 200h 1.8 1.8 139KM (technologia hybrydowa) hatchback 2016r., ocena użytkownika (258v)

Lexus Inny CT 200h 2016r. - opinia użytkownika

silnik: 1.8 1.8 139KM (technologia hybrydowa)

data oceny: 2016-04-10

Odpowiedź:Raczej nie

Po co pisza w specyfikacji spalanie 3.5/4.5/100 km .Jest to naciaganie klijenta .Prawda jest taka ze w realu pali 7/8 l/100 a hybryda jest tylko obciazeniem zbytecznym dla tego auta ,nie umywa sie do Toyoty Prius moze nie jest az tak comfortowa ale jezeli chodzi o spalanie i prace silnika bije lexusa na glowe .

Za wysoka cena i nabijanie klijenta jezeli chodzi o spalanie auta .

Witam . Od 03/2016 posiadam w lisingu samochód Lexus CT 200 h [ golas ]. Chciał bym wyrazić swoją opinię na temat tego pojazdu . Uważam że zostałem oszukany przez firmę Lexus . Nabyłem ten pojazd ze względu na jego ekonomię jazdy a tym razem jestem bardzo rozczarowany . Przez pierwsze kilka minut dopuki silnik sie nie nagrzeje do odpowiedniej temperatury spalanie wynosi do 10 mpg [ napewno około up 15 l/100 km ] . Spalanie według technicznej specyfikacji którą się kierowałem wynosi 68.00 /70.00 MPG a w rzeczywistości 48.00 / max 50.00 MPG . Ja rozumiem kierowca jeżdzi zbyt agresywnie ale w specyfikacji nie jest wyjaśnione jak powinno się jeżdzić . Rozumiem 10% ,15% może palić więcej jak norma przewiduje ale 35-40% ponad normę to już chyba jest coś nie tak z ustawieniem komputerowymi i diagnostyką silnika. Jestem bardzo uczulony na ekonomiczną jazdę i na ekonomię pojazdu , dlatego proszę o zdiagnozowanie silnika z ukierunkowaniem na spalanie mpg inaczej ja nie chcę tego samochody . 25/04 wyjeżdżam na urlop do europy i nie myślę tankować tego samochodu co 260 mil to nie motocykl . To jest auto dla emerytów max prędkość to 20 - 40 MPH i wtedy może zaznaczam może spali 52- 55 mpg . Moja opinia na 5 możliwych to 3 . Ogólnie za tą cenę jestem niezadowolony , a jeżeli chodzi o hybrydę to tylko dodatkowy balast . Pozdrawiam Jan

To jest auto typowo miejskie ,ale ma i opcje sportowa .

Jan