Opinia Peugeot 3008 1.6 KM (olej napędowy) inne 2018r., ocena użytkownika (25t2)

Peugeot 3008 2018r. - opinia użytkownika

nadwozie: inne
silnik: 1.6 KM (olej napędowy)
skrzynia biegów: automatyczna
przebieg: 20 000 km
liczba drzwi: 5
wyposażenie: ABS,Kontrola trakcji ,Klimatyzacja
pochodzenie: krajowy
jeździłem/łam tym autem: niecały rok
data oceny: 2018-11-22
liczba wyświetleń: 0

Spalanie
JA JEŻDZE NA AUTOMACIE.NIE MAM TENDENCJI DO ŚCIGANIA. NIE PRZEKRACZAM DOPUSZCZALNYCH PRĘDKOŚCI. JEŻDZE 35 LAT.
  diesel gaz
Miasto 5.80 -.--
Trasa 4.90 -.--
Cykl mieszany 5.40 -.--
Odpowiedź:Tak
Komu poleciłbyś/poleciłabyś to auto?
KAŻDEMU
JAZDA TO PRZYJEMNOŚĆ, A USYTUOWANIE WSKAŹNIKOW W STOSUNKU DO KIEROWNICY TO REWELKA.A JAKA WYGODA GDY GPS WYŚWIETLA SIĘ NA TABLICY WSKAŹNIKÓW. JEST TO PIERWSZE AUTO GDZIE NIE BRUDZĘ SOBIE NOGAWEK SPODNI PRZY WYSIADANIU, TO MOJE 19 AUTO
10 / 10
ZNAKOMICIE TRZYMA SIE DROGI.PRECYZYJNIE DOBRANY UKŁAD KIEROWNICZY Z REWELACYJNĄ MAŁĄ KIEROWNICĄ.WYSOKO ZAWIESZONE.NIE UDERZAM ZDERZAKIEM W KRAWĘŻNIKI.
10 / 10
AUTO Z AUTOMATYCZNĄ 6-BIEGOWĄ SKRZYNIĄ Z PRZEŁĄCZANIEM NA MANUALIJAZDĘ SPORT.JAZDA NA AUTOMACIE BARDZO PŁYNNA DAJĄCA POPRAWNE PRZYSPIESZENIE W CAŁYM ZAKRESIE PRĘDKOŚCI. KOMU ZA MAŁO MOŻE PRZEJŚĆ NA MANUAL LUB SPORT -ALE NIECH WI, ŻE ZUŻYCIE PALIWA ROŚNIE-COŚ ZA COŚ
10 / 10
AUTO CICHE NAWET PRZY 130 KM/H. ŚWIETNE PRZEDNIE FOTELE.TYLNE SIEDZENIA TEŻ WYGODNE.
10 / 10
W PRZEPIĘKNEJ KAROSERJI- NIE ZNAM ŁADNIEJSZEJ W TEJ KLASIE.W KOŃCU AUTO ROKU 2017.DUŻY BAGAŻNIK Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI PODŁOGI.AUTO PO ZŁOŻENIU TYLNYCH FOTELI ORAZ PRZEDNIEGO FOTELA /POWSTAJE SYOLIK/ POZWALA PRZEWOZIĆ DŁUGIE PRZEDMIORT.ERGONOMIA INTUICYJNA, MOŻE ZA DUŻO DŹWIGIENEK PRZY KIEROWNICY-JAK WYPAS TO WYPAS.POŁĄCZENIE PLASTIKU Z TKANINĄ JAK U FRANCUZÓW ELEGANCKIE I ZE SMAKIEM IETNY PODŁOKIETNIK Z KLIMATYZOWENYM DUŻYM SCHOWKIEM
8 / 10
JEDYNY MINUS TO TAKI, ZE STEROWANIE JEST NA EKRANIE DOTYKOWYM
9 / 10
DO TEGO AUTA KONIECZNA SĄ KAMERY COFANIA.
8 / 10
10 / 10
JAK NARAZIE / ODPUKAĆ/ NIEZAWODZI.TRZEBA NAUCZYĆ SIĘ SAMEMU ROBIĆ AKTUALIZACJE.
10 / 10
DO PRZEGLĄDU ZOSTAŁO 1,5 MIESIĄCA.POZA MYCIEM SZYB I AUKTUALIZACJĄ MAP NIC NIE ROBIŁEM. POLECAM NAŁOŻYĆ POWŁOKĘ CERAMICZNĄ
10 / 10
Co negatywnie zaskoczyło oceniającego?

nic
Co pozytywnie zaskoczyło oceniającego?

nic
autor opinii