Opinia Volkswagen Bora high line 1.9 Tdi 115KM 115KM (olej napędowy) sedan (limuzyna) 2001r., ocena użytkownika (25fz)

Volkswagen Bora high line 2001r. - opinia użytkownika

nadwozie: sedan (limuzyna)
silnik: 1.9 Tdi 115KM 115KM (olej napędowy)
skrzynia biegów: ręczna/manualna
jeździłem/łam tym autem: 1 rok
data oceny: 2017-01-02
liczba wyświetleń: 151

Spalanie
Mam 115km wiec aż się prosi o danie gazu. Jazda moja nie należy do oszczędnych proszę to wziąść pod uwagę i nie krytykować za to że napisałem duże spalanie. Uwzględniłem tez okres zimowy.
  diesel gaz
Miasto 8.50 -.--
Trasa 6.70 -.--
Cykl mieszany 7.50 -.--
Odpowiedź:Tak
Na co zwrócić uwagę podczas zakupu tego auta?
Komu poleciłbyś/poleciłabyś to auto?
Auto dla każdego Polaka który nie pragnie się pokazać za wszelką cenę, ale ceni komfort ekonomię i przedewszystkim niezawodność.
Nie spodziewałem się że będzie to najlepsze auto jakie miałem. Wygoda, ekonomia, funkcjonalnosć, no i dynamika 320Nm! dla porównania a3 110km ma 240Nm, dosłownie wbija w fotel! Polecam kupić pełną opcję bo to auto na lata.
10 / 10
Prowadzi się z uśmiechem i przyjemnością. Parkowanie park tronik wiec 10 jest najwłaściwiej oceną. Hamulce mógłby być trochę ostrzejsze z tąd 8.
10 / 10
Silnik i skrzynia nigdy nie spotkałem się z lepszą jednostką, tdi nie jest przereklamowane!!! Skrzynia 6-precyzyjna nawet bardziej jak w a3. Najwyższa ocena.
10 / 10
Dobrze wyciszony. 4 osoby na pokładzie super 5 brakuje trochę miejsca . Miałem kilka samochodów. W tym zawieszenie to legenda. Idealne na polskie drogi, to nie passat czy a4!!!
8 / 10
To auto ma tak mało wad ze aż trudno wymienić wszystkie zalety jest ich zbyt wiele. Auto zrobione naprawdę z głową. Z tyłu trochę za mało miejsca ale wynika to z wielkości auta ergonomia genialna. Porównując do opel vectra b. Często w dużych autach jest mniej miejsca np w bagaznik.
10 / 10
W porównaniu z kia ceed z 2007r . Jest gorzej...ale chyba powinno.
8 / 10
Widoczność z tyłu nie jest rewelacyjna ale nie stanowi to problemu. W poprzednich sedanach było podobnie:D. Jak komuś to przeszkadza hatchback są dużo lepsze pod tym względem.
8 / 10
Z elektryka żadnych problemów. A nie jak w niektórych autach...nie będę wymieniać marki;D
10 / 10
Za regenerację hamulcy z wymianą klocków (wszystko z tyłu) 140 zł. Olej castrol 5w40z filtrem mana chyba 160. Pamiętajcie do diesla tylko 5w!
10 / 10
Co negatywnie zaskoczyło oceniającego?

nic
Co pozytywnie zaskoczyło oceniającego?
Komfort jazdy i dynamika.
autor opinii