Opinia Audi A2 s-line 1.4 16V 65KM (benzyna) mini-van 2000r., ocena użytkownika (2ha)

Audi A2 s-line 2000r. - opinia użytkownika

nadwozie: mini-van

silnik: 1.4 16V 65KM (benzyna)

data oceny: 2008-02-08

nie mam pojecia:/ czesci na szczescie nie sa drogie te same co w skodach, golfach itd...

na autko jak pieknie sie prezentuje;P

polecilbym komus kto lubi oryginalnosc

jestem bardzo zadowolony z tego auta mimo awaryjnosci i malej trwalosci uwielbiam a2 za styl za praktycznosc:) sprawia ze czuje sie w nim naprawde dobrze ciezko to opisac jestem pewien ze jesli ktos juz sie nim interesuje i wkoncu zdecyduje sie na kupno to w 100% bedzie zadowolony

Zawieszenie twarde:( wole omijac nierowne drogi mam jeszcze felgi 16 s-line ktore na pewno dodatkowo przenosza wszystkie nierownosci audiczka trzyma sie dobrze drogi pod warunkie oczywiscie ze jest ona dobrej jakosci bo czasami to lubi sobie podskakiwac;) Z pewnoscia to mistrz miejskiej dzungli;) szybki i precyzyjny uklad kierowniczy sprawia ze a2 jest niesamowicie sprytne

tylko 65KM a potrafi ladnie namieszac ;) osiagi naprawde zadawalajace silnika nie slychac:P jesli juz to slysze samochody stojace obok mnie gaz strasznie czuly jeszcze z czyms takim sie nie spotkalem przez co sprawnie utrudnia plynne ruszanie Elastycznosc moze nie jest jego najlepsza strona(to tylko 1.4) ale dzieki swietnie dobranej skrzyni mozna nawet poszalec:)

wyciszenie bardzo dobre jak na taki maly samochodzik na pewno leprze niz w moim poprzednim aucie volvo v40 zawieszenie jak juz pisalem twarde fotele oraz kanapa przecietne nie ma rewelacji autko ciezko znos obciazenie szczegolnie na naszych drogach trzeba zdecydowanie zdjac noge z gazu

tu wszystko na 10 przestrzen z przodu i z tylu zaskakuje kazdego ergonomia lepsza nie moze byc bagaznik o nim bym mogl duzo napisac ale nie mam tyle czasu:P krotko pojemnosc ja w kombi kanapy latwo dzielone oraz wyciagane ze srodka co czyni z niego mini ciezakrowke jakosc materialow pierwsza klasa wyprzedza nie tylko auta w swojej klasie karoseria jak dla mnie bomba jestem caly czas pod wielkim wrazeniem a do tego alu:)

klimatronik nic dodac nic ujac

widocznosc dosc slaba i z przodu i z tylu z przodu slaba widocznosc na boki:/ a wszystko przez ogromne slupki ktore sa wysuniete niepotrzebnie do przodu lusterka duze a przez tylna szybe mozna nawet zobaczyc samochod czasami;P

tragedia jesli chodzi o trwalosc i niezawodnosc\\r\\nmoze mialem po prostu pecha\\r\\nsiada zawieszenie, skrzynia, elektryka plata figle a szczegolnie gdy jest zimno, pompa wspomagania ukladu kierowniczego juz jest do wymiany, musialem zrobic synchro 3biegu, czujnik stopu przepalony, szyby czasami nie dzialaja, wlacznik swiatel dziennych czasami nie dziala, zima nie chce odpalac chyba przez jakies zwarcie, ostatnio piloty centralnego nie dzialy w tem -2\\r\\n

caly czas jestem pod wielkim wrazeniem\\r\\nwydaje mi sie ze a2 bedzie sie starzal naprawde powoli