Opinia Fiat 125 p 1.5 ME 75KM (benzyna+gaz) sedan (limuzyna) 1990r., ocena użytkownika (36c)

Fiat 125 p 1990r. - opinia użytkownika

silnik: 1.5 ME 75KM (benzyna+gaz)

data oceny: 2008-02-09

należy sprawdzić czy są luzy w układzie kierowniczym, zawieszenia, czy nie leje sie przez jakąś uszczelke w drzwiach lub bagażniku, zwrócić uwage na przebieg

podstawowe czynności eksploatacyjne czyli olej, ciśnienie w oponach, światła (czasem zawodza) co jakiś czas zajrzeć pod samochód czy nic sie nie urwało

auta nie polecam dlatego że auto jest stworzone dla klienta, jeśli chce niech kupi a może nie pożałuje :)

jestem zadowolony z tego samochodu, podoba mi sie wizualnie i technicznie, prostota budowy, ponad czasowy wygląd, tania eksploatacja

zawieszenie miękkie, bardzo luksusowe jak na lata w których był produkowany ten pojazd, dosyć stabilne. Duża kierownica nie wymaga wspomagania.

Do tego pojazdu silnik 1.5 ME jest za słaby jak dla mnie. Powyżej 3 tyś obr zaczyna sie rozpędzać, do 2 tyś obr bardzo szarpie. Skrzynia działa bez zarzutów.

Zawieszenie mięciutkie. Wyciszenie wnętrza? jest coś takiego w tym samochodzie? jest głośno zwłaszcza powyżej 100km/h. Fotele przednie średnio trzymają na boki ale to nie auto sportowe, tylna kanapa CUDOWNA

Z przodu miejsca jest sporo ale z tyłu nie jest za ciekawie, mało miejsca na nogi. Schowki, z przodu jest półka przed pasażerem która pomieści dość sporo klamotów, za to schowek zamykany zaraz nad półką jest mały tylko 0,5 sie zmieści. Przełączniki usytuowane są w dobrym miejscu, widocznym (nie podświetlane). Bagażnik zależy dla kogo, dla mnie za mała pojemność

ogrzewanie działa, z tego sie ciesze lecz trzeba długo poczekać aż będzie cieplutko w środku

przód i tył to widok panoramiczny, po prostu super odnośnie lusterek to kiepska sprawa, mało w nich widać

w moim samochodzie jest po prostu zużyty zawias, do wymiany wszystkie tulejki więc z tego nie jestem zadowolony

widoczność np: podczas parkowania w mieście Można dojechać do przeszkody nawet do 5 cm i wiedząc że jest dobrze