Opinia Nissan Patrol GR Turbo 2.8 2800cm.3 135KM (olej napędowy) terenowy 1998r., ocena użytkownika (4sc)

Nissan Patrol GR Turbo 1998r. - opinia użytkownika

nadwozie: terenowy

silnik: 2.8 2800cm.3 135KM (olej napędowy)

przebieg: 157 km

data oceny: 2008-02-11

zawieszaenie ,wygląd,dużo miejsca,praca silnika 6-garków tyka jak zegarek

lać ropę pilnować wymian oleju, klocków,i jeździć!!!no i płynu do spryskiwacza!!

Każdemu kto lubi spokojną jazdę po szosie i lubi poszaleć w terenie w komfortowych warunkach,kto ma co ciągnąć np. duża łódź, potrzebuje od czasu do czasu wozić spore ładunki, przewieść 7 osób dwa rozkładane siedzenia z tyłu, tylne kanapy kładzone

POLECAM, leję rope oj bardzo dużo 15 l. na 100km. ale wiem za co.nic nie naprawiałem poza zmianą opon ,ale to już inna kwestia

Auto duże, z miejscem do parkowania cienko prowadzi się jak mercedesa, na drodze i w terenie super,prawdziwe terenowe auto świetnie sobie radzące w każdym terenie, układ kierowniczy precyzyjny,wspomaganie bardzo dobre,dziur i wybojów nie czuć oczywiście zależy jakich,

Disel więc wolny choć z turbodoładowaniem i interkulerem, na pewno nie stworzony do wyścigów,a raczej do spokojnej jazdy po szosie,160km/godz.może więcej,lecz nie prubowałem,silnik elastyczny jak w każdym dislu,przyspieszenia jak na 2.5 tony masy cełkiem niezłe,za to w terenie cudo!!!wyłazi z każdej sytuacji

nic dodać nic ująć komfort jak na terenowca b.duży, miejsca b.dużo tylko wsiadać trzeba wysoko,do 100na godź cichy, wyżej coraz głośniej,zawieszenie genialne

karoseria to jest tu słaba po 10-ciu latach rdza zaczyna robić swoje, ale jak ktoś zadba w pore o zabezpieczenie anty korozyjne to powinno być dobrze

ogrzewanie b.dobre tylko klima ma za małą wydajność, na krótkich odcinkach ,przy czestym wysiadaniu daje trochę za mało chłodu

Jak przy tak wysokim aucie, do tyłu trzeba podwójnie uważać

Wydaje mi sie że mogłoby jednak mniej palić inne tego typu auta trochę mniej piją

tylko 130km.i takie możliwości kopara, opada