Opinia Citroen Saxo 1.4 40KM (olej napędowy) hatchback 1998r., ocena użytkownika (59t)

Citroen Saxo 1998r. - opinia użytkownika

data oceny: 2008-02-11

Na palenie przy zimnym silniku i to dopiero w temp. poniżej 1 stC Miałem z tym problemy. Ale w większej temp. żadnych. I Jeszcze tylna belka. jest droga w wymianie,(ale regenerowana to koszt z przesyłką 500zł) Patrzcie czy koła tylne równo stoją.

To trudne. Co odpowiedzieć? :) W sumie sprawdzać płyny i lać paliwo, a potem do przodu :)))

Kobiecie do jazdy po mieście i na trasy do 200-300 km, a sporadycznie dłuższe.Oraz osobą lubiącym oszczędność!!!! :)))

Ekonomiczne fajne auto dla jednej dwóch osob.

Super zachowanie w mieście. Idealnie się parkuje, doskonała widoczność z przodu i boki. Z tyłu przydatny czujnik cofania i wtedy wszędzie się zmieści.wSPOPMAGANIE kierownicy b. dobrze się spisuje nie tylko przy małych prędkościach. Zawieszenie dobre na polskie drogi - sztywne. Stuka tylko przy poprzecznych garbach.

Silnik bardzo elastyczny praktycznie można od 50 piątka jechać.A jak się rozbuja to spokojnie jechałem 150km/h ok 200km. Więc i na rasę się nadaje i do miasta, choć tu to dobrze przyśpiesza tylko do 60km/h :( Ogólnie dobry silnik do tego auta.I jaki ekonomiczny

Głośny szczególnie na wolnych obrotach.Dobija przy max załadowaniu na nierównościach, proponuję wolno jechać przy 4 osobach w aucie :)) O ile na przednich siedzeniach idzie jechać, to na tylnych 2 osoby cierpią. Jechaliśmy na Mazury 600km, Przeżyli!!!

Przełączniki dostępne i dobrze rozmieszczone. Schowków dużo i w odpowiednich miejscach.

Ogrzewanie EXTRA bardzo szybko nagrzewa się i zimą nie ma problemu z odszronieniem. Za to przy dużych upałach przydaje się klima lub uchylne tylne szyby.

Opis wcześniej. BArdzo dobra

Zdażyło mi się jechać jako jeden z tyłu. Koszmar!!!! Tego nikomu nie polecam na trasie ponad 50 km. Z tyłu jest miejsce co najwyżej dla dziecka do 10 lat. :))) na krótsze trasy nawet 5 osób wejdzie.

Nie spodziewałem się, że może zejść poniżej 4l. A w trasie nie przekraczając 120 - może.