Opinia Opel Frontera A SPORT 2.0 WRC - WarcyRycyCescy 120KM (benzyna+gaz) terenowy 1994r., ocena użytkownika (6tw)

Opel Frontera A SPORT 1994r. - opinia użytkownika

nadwozie: terenowy

silnik: 2.0 WRC - WarcyRycyCescy 120KM (benzyna+gaz)

data oceny: 2008-02-16

Sprawdzić czy działają napedy. Jak pracuje silnik, czy sie nie poci i karoserię w szczególności szybką sypią się progi (opel)

za ceny benzyny i kapitał na koncie

Spalanie było \\\"na oko\\\". Chodzi o LPG, zwykła wtryskowa instalacja, na benzynie miasto/trasa/mieszany 11/8,5/9,5

Bardzo dobrze jeździło mi sie tym samochodem. Układ kierowniczy dobry. Hamulce nie najlepiej, tzn same ich działanie OK, ale masa nie skracała drogi hamowania. Z parkowaniem nie było problemu, wszędzie tam gdzie inni nie mogli :)

Elasyczność? Nie przy takiej masie, Calibra ma ten sam silniczek i wszystko pięknie, w Frotce brakowało mocy. Biegi ok, niekiedy problem ze wstecznym (chyba większość urzytkowników ma taki problem - skrzynia dla cierpliwych). Brak przyspieszenia w porównaniu z Fronterą B Sport z 2.2.

To jest terenówka a nie limuzyna czy jakiś SUV, to musi tak jeździć. Trzeba mieć głośne głośniki jeżeli chce się czegoś posłuchać w czasie jazdy po polnych drogach.

Bagażnika przez prawie rok nie znalazłem (może z przodu jak maluch?). Aranżacja? Halogeny + orurowanie + opony 255 + halogeny (dach) - dobrze było :), zawieszenia nie wiem czemu nie obniżyłem tak jak robią to np właściciele BMW

dobra wydajność nawiewu gdy jest zdjęcty dach, tak po za tym da się przeżyć (wczesniej był F 126p \\\\\\\\\\\\\\"turbo groszek\\\\\\\\\\\\\\")

Lusterka? Pudzian może w nich podziwiać swoje ciało są wielkie są piękne, ale dlatego że wielkie. Przednia szyba? Jak w autobusie pionowa, jaka areodynamika (2l na 100km więcej przez lusterka i 3l przez szybe). W bocznych słupach brakuje szyb, są za szerokie, trzeba się nagimnasykować aby sprawdzić czy nic nie wyjedzie (w nowszej wersji problem rozwiązano)

czemu nie jest na wode? Albo nie pali połowe tego (może to ta szyba, aerodynamika, masa i piekne oponki 255)

SUPER furka, naprawdę polecam