Opinia Nissan Micra STYLIC 1.2 1,2 80KM (benzyna) hatchback 2004r., ocena użytkownika (7ba)

Nissan Micra STYLIC 2004r. - opinia użytkownika

silnik: 1.2 1,2 80KM (benzyna)

data oceny: 2008-02-25

Popatrzeć,pogadać,kupić i jeżdzić z ustawicznym uśmiechem zadowolenia na twarzy.

Żeby inni kierowcy nie zagapili się na widok twojego pięknego autka bo skutki mogą być szybko widoczne a i piękno wtedy ciut ulatuje.Czyli rozglądamy się ustawicznie wokół wypatrując takowych delikwentów - obdażając ich większą dawką ograniczonego zaufania.

Kobiecie na pierwszym miejscu a potem każdemu.

Nie wiem ile pali ,bo nigdy nie sprawdzałem a danych z tabelek nie będę cytował.Zanim je tzn.moje obie micry -kupiłem,sprawdziłem ceny częśći w internecie i wcale mnie nie zaskoczyły poza tym,że był ogromny wybór.

Ta micra jest jak z salonu,nie tylko wygląda jakby dopiero co z niego wyjechała ale pachnie dosłownie nowością,zresztą już pierwsze metry pokazują ,że to wóz wcale nie zużyty a zauważą to wszyscy ci ,co mają nawet najmniejsze doświadczenie w obcowaniu z autami.

Bardzo dobrze dobrana elastyczność,można spokojnie na piątce przyśpieszyć z 50 do maxa.

To już druga moja micra i za każdym razem jestem pod wrażeniem.Oczywiście pozytywnym.

Im więcej się z nią obcuje,tym większa wyobrażnia przeszczenna a ta jest trochę potrzebna bo przód ma dość duży martwy kąt.Po prostu trzeba uruchomić wyobrażnię a strach ,że się obetrze lakier ,trzeba ciut stłumić.

Klima automatyczna zaskakuje bardzo pozytywnie bo można ustawić wszystko co się chce a ona sobie to spokojnie dodmucha.

Wszystko mi pasuje,po prostu trzeba się przyzwyczaić do tego martwego pola wokół auta - nie jest to problem.To martwe pole to także wielka strefa bezpieczeństwa,gdy wydaje się kierującemu,że np parkuje na styk to po wyjściu okazuje się,że miejsca jest jeszcze mnóstwo.