Opinia Hyundai Santa Fe 4WD 2.0 2.0CRDi 113KM (turbo diesel) terenowy 2002r., ocena użytkownika (93x)

Hyundai Santa Fe 4WD 2002r. - opinia użytkownika

nadwozie: terenowy

silnik: 2.0 2.0CRDi 113KM (turbo diesel)

data oceny: 2008-04-30

Nie preferuję spacerowej jazdy stąd takie wyniki, ale jak naswoją masę toi tak super

Może tylko na bezkolizyjność auta, moje było po małejkolizji przodu bez wielkich uszkodzeń dlatego może jest jak te zgórnej półki....

Niema jakiej recepty, poprostu to co obowiązuje każdego kierowce. TO tak jak z kobiętą --,,jak dbasz tak masz"

Każdemu kto czasami opuszcza utarte szlski oraz jeździ na narty

Super auto za niezłą kase, każde zadenie jest do zrobienia, może trochę głośniej niż w osobówce ale one nie bujają się na takich oponach. Polecam

Samochód naprawde wielozadaniowy, prowadzi się jak osobówka z małą poprawką na środek ciężkości co może nauczyc pokory w ostrych zakrętach. Idealny na zimę i do przyczepy. Na nartach wszyscy szukali miejsca na parkingu , a nim parkowałem w zaspie pod wyciągiem. Nie jest to auto do railly crossu alez wieloma przszkodami daje spokojnie radę i do tego te nasze wysokie krawężniki, dla niego bajka. Polecam !!!

Napewno nie jest to wyścigówka ale większośc tych podstawowych wersji zostaje w tyle. Jedynie o czym trzeba pamietać to ze to jest turbo i poniżej 1700 obr/min jest ospały

Komfort jazdy super, nie straszne nasze dziury, trochę się przechyla przy zaostrej jeżdzie , ale ogólnie mały czołg który nakazuje respekt innych

Wprawdzie nowy model kładzie na kolana, ale i poprzednikowi nie brakuje urody i bynajmniej wcale nie musi to być ML czy Land .....

Silnik bardzo szybko ma swoją temperature pracy tak i ciepełko jest szybciutko, nawet i 30 jak ktoś lubi. Jeżeli mamy climetronik to wszystko robi tak jak lubimy i to dość szybko

Pozycja za kierownicą jest wysoka co daje komort dalekij widoznośc, pzy skretach moga przeszkadzać słupki, ale ogó.lnie nie najgorze. Do tyłu to bynajmniej dla mnie to bajka, duże lustra zapewniaja bardzo dobrą widiczność

Nie wiem czy może być lepiej ale zakładem że tak. Nigdy żaden z ukladów nie zaiódł, a za 3 lata jedynie żarówka mijania się przepaliła

według zaleceń zdarza sę wymiana sprzegła, w moim przypadku wyglało prawie jak nowe tylko że przypaliłem je nawet wiem kiedy. Rpzrząd to typowe asekurandstwo

\\r\\niałem 3 mercedesy ale czołg w niczym nim nie ustępował

Jak na swoja masę i zwinność jestem zaskoczony

Ryszard