Opinia Peugeot 207 SW 1.4 75KM (benzyna) kombi 2007r., ocena użytkownika (97y)

Peugeot 207 SW 2007r. - opinia użytkownika

data oceny: 2008-05-06

W samym mieście nie testowałem. Ale na 500 km w tym 100 po Wrocławiu (5 takich testów) spalał od 6,7 do 7,2 l/100km

Jak masz kasę bierz mocniejszy silnik

Rodzinom góra 4 ososbowym

Autko bardzo ładne, Narazie (odpukać) niezawodne.

Bardzo dobre wspomaganie kierownicy, świetne hamulce. Dobrze trzyma się drogi, szczególnie na zakrętach przy dużej prędkości

Skrzynia biegów może jeszcze nie wyrobiona. Silnik 75 KM to jednak mało. Escortem (90 KM) wyprzedałem śmiało, teraz dwa razy się zastanowię. Nie ma tego wgniatania w fotel, właściwie prawie wcale nie czuć przyspieszenia. Więc tu mały minusik.

Troszkę twarde zawieszenie (przesiadłem się z Forda Escorta kombi) ale już się przyzwyczajam. Wyciszenie OK. Przy włączeniu klimatyzacji/Wentylatora na 1, silnika nie słychać prawie wcale

Przestrzeń z przodu Ok. Z tyłu już tyle miejsca nie ma, szczególnie za kierowcą gdy jest wysoki. Bagażnik - zależy kto czego oczekuje, w końcu to małe kombi. W Escorcie miałem większy bagażnik, ale teraz też się mieszczę. Na dwutygodniowy wyjazd 3-osobową rodziną było akurat ( w tym spacerówka )

Klimatyzacja ręczna - to moja pierwsza klimatyzacja więc trudno porównać, ale wydawało mi się że powinna mocno chłodzić, a chłodzi .... wystarczająco :)

Lusterko W środku mogło by być ciut większe, czasami ustawiam parę minut góra-dół, szczególnie podczas jazdy gdy się zaczynam "kręcić" w fotelu. Widoczność - Ok. Przyzwyczajam się przy parkowaniu, wydaje się, że to już - wysiadam a z przodu jeszcze pół metra luzu.

Narazie OK. Choć raz radio gubiło mi fale, ale wymienili jakiś kabelek i jest OK

Bez awari jak dotąd (8000 km) tego kabelka w radiu nie liczę.

Jedna te 75 KM. Z drugiej strony za wersję z 90 KM trzeba było dać 7 tyś więcej co przy 50 000 ma jednak znaczenie

Ten samochód jest piękny