Opinia Chevrolet Aveo 1.4 83KM (benzyna) sedan (limuzyna) 2004r., ocena użytkownika (9s8)

Chevrolet Aveo 2004r. - opinia użytkownika

data oceny: 2008-05-31

różnie zależy od rodzaju jazdy, ale przy normalnej jeździe zwłaszcza na trasie spalił 6 l w mieście natomiast jak wiadomo bywa różnie, przy mieszanej a taką mam przy dojeździe do pracy mieszczę sie spokojnie w 7 l

czy nie ma stuków w zawieszeniu

wszystkim, którzy traktują auto jako środek transportu bez zacięcia sportowego, nadaje sie na auto rodzinne

za całokształt średnio, za te pieniądze dobry zakup z wyposażeniem lepszym niż u konkurencji

autko prowadzi się dobrze, układ kierowniczy bez zarzutu oprucz pojawiającego się skrzypienia w zawieszeniu ale to wina jakości gum przy gałkach, można wyeliminować, hamulce trzeba głębiej dociskać ale to kwestia przyzwyczajenia, parkowanie tyłem no cóż jak wszystkie auta z podniesionym kufrem utrudnione

wiele do komentowania nie ma, po prostu jeździ dobrze przynajmniej w moim przypadku, nie ma powodu do narzekania, wypróbowałem go wszechstronnie w pojedynke i z pełnym obciążeniem, jest ok

resorowanie dobre, fotele tylne: za bardzo pochylone do tyłu oparcie co pogarsza konfort podróżowania zwłaszcza podczas dłuższej jazdy, wyciszenie komory silnika ok, trochę za bardzo słychac szum opon przy szybszej jeździe

ocenę bagażnika psują uchwyty wchodzące do środka przestrzeni bagażowej, trochę mały 6-cio letni okres gwarancji na perforację nadwozia

nagrzewanie super szybkie, wydajność nawiewów b. dobra

nie miałem na razie żadnych problemów więc 10

nie wiem jakie byłyby koszty, wymiany dokonano w ramach gwarancji ale raczej zaliczyłbym je do wysokich, przekładnię wymieniono z powodu luzu na drążku który niestety jest w całości dlatego wymienić trzeba było całą przekładnię co na pewno znacznie podnosi koszty, mimo iż miałem dwie wymiany to awaryjność po 63000 zaliczyłbym do małych

denerwujące skrzypienie w zawieszeniu, pojawiajace sie po bardzo małym przebiegu jak nie z przodu to z tyłu, po wizycie w ASO ustąpiło ale nie na długo, ponowna wizyta w ASO i po rozmowie z serwisantem dowiedziałem sie że skrzypienie powodują gumowe elementy (jakość gumy)

wbrew opinii jakie niektórzy wydają że wolny, leniwie przyspiesza itp. wg mnie nie mają racji, trzeba być świadomym że silnik jest 8-mio zaworowy bez doładowań itp. a mimo to bardzo dobrze sobie radzi