Opinia Peugeot 107 classic 1.0 68KM (benzyna) brak danych 2006r., ocena użytkownika (ds8)

Peugeot 107 classic 2006r. - opinia użytkownika

wyposażenie: ABS

data oceny: 2008-08-20

bardzo ekonomiczny jak sie nim pojedzie trasę szybko (150km/h bez przerwy)to może spalić więcej Jeśli sie go nie gniecie nie spala więcej niż 4.6

Kobietom z "jajami" i tym którzy nie lubią nudzić sie na drodze.

Autko mimo iż małe świetnie trzyma sie drogi proponuje tylko trochę szersze opony, wchodzi w zakręty bez odejmowania gazu ponieważ nie mam wspomagania wiec nie oceniam tego elementu ale auto nie musi go mieć gdyż waży zaledwie 800 kg Dość gładko pokonuje polskie dziury

Przyspieszenie jak na tak małą pojemność i ilość KM ma rewelacyjne to tak zwane auto z jajem... mam dla porównania clio 1,2 nowe z 75 KM - niebo a ziemia - mój maleńki bąk przyspiesza z werwą a clio to mół....!!!!

Ponieważ to auto ma trzy cylindry silnik ma specyficzną barwę i jest nieco głośniejszy... ale jeśli ktoś raz siądzie za kierownicą i go przegazuje gwarantuje że się spodoba

Trzeba samemu zobaczyć - bo wszystko zależy od gustu... ogólnie ja jestem zadowolona.

W zimie rewela... już po kilku minutach w aucie jest cieplutko... w lecie gorzej gdyż nie mam klimy ale nawiewy chodzą bardzo dobrze tylko dość głośno.

ma duże lusterka boczne... jedyne ale to do tylnej małej szyby ale da sie przyzwyczaić (nie ogranicza ona jednak w znacznym stopniu pola widzenia)

U mnie wszystko działa sprawnie...

Na gwarancji...

no może wymiana wydechu... ale po prostu to był błąd w sztuce Peugeota teraz jest w porządku.

W zasadzie to auto umie zaskoczyć pod każdym względem niskie spalanie,zrywność, dobra dynamika naprawdę nie ma się do czego specjalnie przyczepić... oczywiście dopóki nie będziemy porównywać tego auta z autami z wyższych półek...