Opinia Mazda 626 kombi 2.0 115KM (benzyna) kombi 1998r., ocena użytkownika (f4j)

Mazda 626 kombi 1998r. - opinia użytkownika

data oceny: 2008-12-18

jak na tak duzy silnik to małopali po miescie tyle mi wskazuje konmputer czytalem ze moga te samochody na trasie zejsc do 5 litrow ale watpie w to mi sie udało na trasie do 70 km/h zejsc do 7,2 bez obciazenia jezdze na 98

chyba na wszytko jezeli nei chemy kupic skarbonki

na to zeby byl pełen bak

wszystkim\\r\\nna pewno jest lepszy niz VW golf 3 i 4 \\r\\noraz opel astra w benzynie

wada lusterka oraz tylna szyba zalety przestronny szybki i zwinny jak na kombika troszke mało miejsca z tylu moglo by byc troche wiecej porownoje to z VW pasatem wykonanie elementow oraz ich dlugotrwałosc jest bez zarzutu i najwiekszym plusem tego samochodu ze w 100% jest zmontowany przez japonczykow plusem ze za tak niska cene mamy nie zle a nawet bym powiedzial bardzo dobrze wyposarzony samochod jezdze rowniez VW pasatem kombi i uwazam ze komford jazdy jest wedlug uznania kierowcow polecam mazde 626 dla wszystkich

parkowanie w miescie tym autem to porażka hamulce oki prowadzi sie swietnie niesamowicie trzyma sie drogi i skret jak na tak duze auto jest potezny

bez problemu przyspiesza i wyprzedza nawet gdy jest załadowany 5 osobami i pełnym bagażniku

jak na takiej klasy samochod to troche glosno pracuje silnik co przenosi sie do kabiny

ilość miejca dla pasażerów z przodu i z tyłu duzo chodz jak na kombi mogło by byc troche wiecej miejsca z tylu VW passat ma go wiecej o jakies 10 cm liczbę i rozmieszczenie schowków genialne ma jednym z plusow jest przesuwana tylna kanapa ojakies 10 cm do przodu materiały nie niszcza sie plastik nie bleknie jak na 10 latka stan okreslam jako nowka, rdza wystepuje w okolicy nadkoli co typowe wylaczniki i zegary sa oki wszystko podreczne

ogrzewanie jest super ale jezeli chodzi o wilgotnosc to szybko paruja szyby

widocznosc w lusterkach jak i w tylnej szybie beznadziejna jak na taki duzy samochod oraz marke klase samochodu

jak na 10 latka wszysko chodzi sprawnie jak by bylo nowka

co do kosztow to sa rozne w zaleznosci jakie czesci damy ja kupuje zregoly oryginały jezeli chodzi o rozrzad to od 400 do 600 zł wyjdzie w zaleznosci jakie ktos ma dojscia do czesci

wszytko mnie pozytywnie zaskoczyło