Opinia Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS 1.9 DDIS 129KM (olej napędowy) terenowy 2006r., ocena użytkownika (frw)

Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS 2006r. - opinia użytkownika

nadwozie: terenowy

silnik: 1.9 DDIS 129KM (olej napędowy)

data oceny: 2009-03-08

Dobrze, że nie mam zapedów Warszawiaka, i używam auta raczej do 120km/godz. Powyżej tych predkości spalanie oszałamia! Jadąć z innymi SuVami, maja spalania o 1-2 litrów mniejsze.

Odpowiedź:Trudno powiedzieć

Czy na pewno niestać cie na lepsze auto? ;-) Olejcie ich nawigacje i radia. Najlepiej kupić bez niczego i zamontowac to co trzeba.

Na piękna wolno przemykająca okolice!

Emerytom z działką w górach. Myśliwych nienawidże, to bym im nic nie polecał. Lesniczy, może wybrac krótką.

Dużo juz poprawili, ale do czasu zrobienia automatu z dieslem, lub skrzyni 6cio biegowej, to nie kupie i nie radze. Inna sprawa, że za te pieniądze, nie kupiłbym żadnego badziewia typu sedan, kombi itp, bo zwykłe auta to powinny być tansze.

Auto ma tendencje do wyjechania z zakrętu przy poślizgu. Przy szybkim kontrowaniu kierownica podczas posłizgów, znika wspomaganie! tragedia! Hamulce mam lepsze w 9 letnim Punto żony! Tragedia! czekam aż EBC wypuści w końcu lepsze klocki to tego, może pomogą. Bebny hamulcowe - to chyba żart z klientów?

Najsłabsza strona auta. Skrzynia biegów chodzi jak w traktorze. Brak 6tego biegu powoduje nawet w dieslu spalanie większe niż w 3 litrowej benzynie przy predkosciach ponad 120km/godz. Przyspieszenie - porażka zwłaszcza z turbo dziurą na jedynce.

Na komfort nie narzekam, ale może nie wymagam po prostu zbyt wiele od terenówki?

Roleta juz sie potargała. Bagażnik ma zbyt mało schowków!

U mnie sie jakoś tak podziało, że ogrzewanie jest kapryśne jak osioł. Działa w systemie zero - jeden,

Buda jest OK

Wiecie, że wiem, jak wyłączyć alarm w GV bez pilota? Każdy złodziej, może otworzyć drzwi i w 1 sek wyłączyć alarm pewnym przyciskiem. Wyszło przypadkiem. Suzuki , nie powiedziało co jest źle.

Mam zrobionych 6 akcji serwisowych. Teraz wymienię osłony silnika, bo zostały w śniegu. Plastikowe nic...

Jasna dupa, Pobudka kurna w tej Japonii! Bo mój Fiat Dukato Maxi, trzepie dupę waszemu flagowemu autu, jak chce! i to z towarem hihihihi. Weźcie w końcu silnik diesla, od Fiata, bo co franol pod maską to lipa! Skrzynia biegów - wywalcie gościa z pracy! Nie radzi sobie chłopak, albo fabrykę skrzyn zmieńcie.

Stare Vitary, na mostach, to była lipa dopiero. Ta sie prowadzi o niebo lepiej. ( Tamte miałem dwie)