Opinia Seat Toledo stella 1.6 SR 100KM (benzyna+gaz) sedan (limuzyna) 2000r., ocena użytkownika (kvb)

Seat Toledo stella 2000r. - opinia użytkownika

silnik: 1.6 SR 100KM (benzyna+gaz)

wyposażenie: ABS

data oceny: 2009-08-05

Bardzo tania jazda (gaz) wcale nie muszę się ograniczać. Były takie momenty ze cena gazu spadła nawet do 1.50 ..wtedy prawie nie opłacało się go gasić na noc :) tankowanie za 30-40 zł do pełna. Przejechanie 100 km wychodziło mnie 13-15 zł...tanio jak skuterem.

Żeby był to egzemplarz serwisowany i nie bity oraz żeby posiadał klimatyzacje.

na to żeby serwisować go odpowiednio ,jak coś zastuka w zawieszeniu od razu wymieniać. Nie kupować zamienników, orginalne części nie są wcale drogie a na pewno o wiele lepiej wykonane.

Polecam wszystkim tym którzy chcą ładnego bezawaryjnego samochodu.

Niesamowicie dobry samochód. Idealny , tani , totalnie bezawaryjny a do tego śliczny. Wzór do naśladowania. Po 9 latach nadal nie mam ochoty się z nim rozstawać

Prowadzi się bardzo dobrze. Jest totalnie neutralny nie jest ani and ani podsterowny. Nie ma najmniejszych problemów kiedy jest ślisko. Bardzo łatwy do opanowania. Komfort odpowiedni chociaż zawieszenie jest dość twardawe.

Jak na tylko 1.6 i 100KM samochod przyspiesza przyzwoicie. Nie ma problemu z osiąganiem wysokich prędkości. Do 100km/h przyspiesza w 11.8s do 130km/h w 20s do 175km/h rozpędza sie bez zawahań a najwięcej jechałem nim 190km/h. Świetnie współpracuje z gazem. Mam instalacje Landi Renzo sekwencja zero straty mocy zero usterek. Nie dam powiedzieć złego słowa na ta instalacje. Jazda za pół darmo były takie okresy ze tankowałem ten samochód za 30-40zł i to do pełna. CO do elastyczności daje rade na 5 tym biegu mozna jechać juz od 60 km/h. Jeszcze jedna zaleta tego silnika to bardzo ładny dzwięk. Czy ma jakies wady ? Po załadowaniu traci dość znacznie na żwawości no ale jest to do przewidzenia w końcu to tylko 1.6 ale jeśli jedzie do do 2 osób na pokładzie w zasadzie ta jednostka jest wystarczająca.

Dość wygodne fotele, do 150 km/h dobre wyciszenie , zawieszenie nie za twarde. Przydałoby się tylko trochę więcej miejsca z na tylnej kanapie.

Z przodu wygodnie ,z tyłu trochę gorzej ale pod warunkiem ze przednie siedzenia nie są mocno odsunięte a z tyłu siedzą osoby średniego wzrostu nie jest źle. Bagażnik bardzo duży chociaż sam otwór załadunkowy mógł być większy. Jakość wykończenia doskonała. Cała deska rozdzielcza pochodzi z audi a3. Przez 9 lat nic tu nie zapiszczało wszystko wygląda i działa jak nowe świetnie wykonany samochód.

Ogrzewanie super ale mój nie posiada klimatyzacji co niestety daje się bardzo we znaki :(

Jak to sedan najlepiej parkować na lusterka ( kwestia przyzwyczajenia) mi osobiście to w ogóle nie przeszkadza.

9 lat i nic !!!

Przez 9 lat tylko chłodnica , ten samochód nie psuje sie wcale !!!!! nigdy mnie nie zawiódł nawet w najgorsze zimy . Pod tym względem ideał !!! A nawet jeśli coś w zawieszeniu zastuka ceny części sa tanie.

totalnie nic wręcz odwrotnie. Samochód ma bardzo dużo plusów

Wszystko a najbardziej bezawaryjność ,żeby przez 9 lat nie popsuło się totalnie nic to wg mnie ogromny sukces. Jeśli tylko będziemy go dobrze serwisować nie wierze żeby mógł się psuć

Bartek