Opinia Chrysler New Yorker 3.5 0KM (benzyna) sedan (limuzyna) 1996r., ocena użytkownika (mbq)

Chrysler New Yorker 1996r. - opinia użytkownika

data oceny: 2009-10-14

spalanie jak widać ALE PODKREŚLAM TO JEST LIMUZYNA PRAWIE 300 KM A NIE ŚRODEK LOKOMCJI TYPU ADUDI CZY COS W TYM STYLU Z EUROPY COS Z A COŚ

jeśli chcecie kupić UZYWANE AUTO TEJ KLASY TO ZWRÓĆCIE UWAGE ŻEBY KUPIĆ jednak z zagranicy np niemiec tam samochody tej klasy należały lub należa do zamożnych ludzi więc dbali o nie i eksploatacja tych aut za granica jest zupełnie inna niż na naszych drogach

uwaga na pedał gazu wyrywa z butów to prawie 300 konna jednostka więc ostrożnie później można sie przyzwyczaić

POLECAM TEN MODEL JEŹDZI SIE JAK PREZES WSZYSCY SIE OGLĄDAJĄ NAWET CI Z LUKSUSOWYCH AUT.SAMOCHÓD KUPIŁEM ZA NIEWIELKIE WRĘCZ PIENIĄDZE A TO DLATEGO BO WIĘKSZOŚĆ ludzi uważa że jak amerykański samochód to same problemy i droga eksloatacja to mit i nie prawda jedynie do spalania można mieć UWAGI ALE ZNAM EUROPEJSKIE AUTA KTÓRE SPALAJA DUŻO WIĘCEJ NP; BMKi porównywalne rocznikiem.JEŚLI BĘDE KUPOWAŁ KIEDYS INNE AUTO TO NAPEWNO NIE Z EUROPY CHODZI OCZYWIŚCIE O AUTA KILKULETNIE BO NA NOWE MNIE NIE STAĆ.auto ogólnie mówiąc robi wielkie wrażenie na każdym powtórze jeszcze raz na każdym a wreszcie o to tez chodzi chociaż zarabia na siebie wożąc młode pary do slubu bo jest wyjątkowe inne i mało spotykane na naszych drogach a mercedesów czy audików to u mnie na blokowisku co drugi ma i tyle.

prowadzenie tego samochodu to wielka przyjemność,relaks,miałem kilka różnych aut od Toyoty czy Audi ale nic nie może sie równać pod względem komfortu prowadzenia tego auta.O kładzie kierowniczym powiem tyle że od produkcji czyli 1996 roku wymieniono tylko raz końcówki drążków kierowniczych za kwote 48 zł za sztukę.Hamulce rewelacyjnie reagują klocki poprostu są niezniszczalne świetnie wspólpracuje ABS i kontrola trakcji a parkowanie choć to długi samochód parkuje sie nieźle posiada czujniki parkowania więc nie ma problemu nawet w cisnych kątach.

skrzynia przekłada idealnie w tym modelu nie wiem kiedy zmienia biegi cisza apsolutna żadnych drgań przy zmianie biegów.Przyspieszenie to dopiero frajda jak startujesz np z czerwonego światła wszystkie samochody za mną gdzieś znikają w tyle momentalnie,choć to ciężki ogólniesamochód to przyspieszenie posiada niesamowite,wyprzedzanie nawet kilku Tirów na trasie bez żadnego ryzyka.

ten samochód pływa resorowanie wręcz idealne ,wszystko płynnie przebiega ,fotele jak u prezesa w gabinecie ,pokonując trase np 300 km wysiadasz i jakbyś przed chwilą wsiadł ,komfort to mało powiedziane nawet mercedes kasy S może pozazdrościć ale to poprostu ameryka,tylna kanapa dla odmiany nie ma odmiany to salonka auto ma prawie 2 metry szerokości więc niektórzy nie maja takiej wersalki w swoim domku.Wyciszenie to moge powiedzieć że na początku jak zacząłem nim jeździć uruchamiałem samochód jak silnik pracował poprostu nie słyszałem kompletnie nic żadnej pracy silnika.

przestrzeń to mało powiedziane to gigant,wożę ludzi na wesela tym autem i 5 osób w nim poprostu gdzieś znika trzeba głosno krzyczeć żeby porozmawiać z kimś z tylnego siedzenia. Wygoda obsługi -wszystko pod ręką żadnych skomplikowanych urządzeń odnosnie bagażnika no cóż można zapakować trzech rosłych facetów klika worków wapna i łopaty to poprostu kokos w żadnym innym aucie europejszkim tego nie zobaczycie

klima poprostu amerykańska miałem inne auta ale w tym modelu to jest prawdziawa klima a w zimne dni nagrzewanie "sahara" właczam auto na dworze - 20 stopni jeszce nie ruszyłem z miejsca a w środku mam upał.

widocznos z przodu idealna duża szyba zapewnia widok słupki nie przeszakdzaja wogóle z tylu gorzej samochód jest długi a szybka jak to w limuzynie malutka choć niektórzy z przodu takiej nie mają widoczność W LUSTERKACH REWELKA lusterka regulowane elektrycznie bardzo poręcznie sie streuje no isą ogromne te lustereczka że tak powiem oddaja idealnie odległoścć ŻADNYCH PRZEKŁAMAŃ w widoczności

elektronika działa od daty produkcji bez zastrzeżeń nic sie nie popsuło do tej pory więc nic nie napisze ciekawego ale moge powiedzieć ZE KOMPUTER POKŁADOWY PRACUJE ZAWODOWO

NIE WIEM NIC NIE NAPRAWIAŁEM A JEŻDŻĘ PO POLSCE JUŻ 3 LATA TYM AUTEM.CZĘSCI SĄ DOSTĘPNE WSZYSTKIE PRAKTYCZNIE DOWIADYWAŁEM SIE W SKLEPACH INTERNETOWYCH TAK PROFILAKTYCZNIE A CENY PODAM PRZYKŁAD FILTR OLEJU DO TOYOTY KUPOWAŁEM ZA 69 ZŁ A DO CHRYSLERA ZA 37 ZŁ SAMI OCEŃCIE