Opinia BMW seria 3 316 Compact 1.6 105KM (benzyna) coupe 1994r., ocena użytkownika (my5)

BMW seria 3 316 Compact 1994r. - opinia użytkownika

nadwozie: coupe

wyposażenie: ABS

data oceny: 2010-01-11

Spalanie jak na BMW w normie. Nie szalejąc za kółkiem można uniknąć jazdy od CPN do CPN;) Niestety przy 160km/h było widać jak wskazówka opada dość szybko;)

Na przód pojazdu. Czy wszystkie szczeliny są równe. Absolutnie nie kupować pojazdu wypadkowego (ciężko w polsce taki znaleźć ale warto szukać). Swoim jeździłbym dłużej, ale wypadek poprzedniego właściciela dawał się we znaki:(

Cieszyć się z jazdy:) No ewentualnie na elektrykę...

Polecam ten samochód dla osób które szukają przyjemności z jazdy (częściej jesienią i zimą;) ale nie dysponują odpowiednią ilością gotówki.

Jestem jak najbardziej zadowolony z użytkowania tego pojazdu (6 lat)

Prowadzenie auta dobra, przyczepność nawet nawet... Seryjna szpera 25%

Skrzynia biegów miała ogromne luzy. Przyspieszenie nawet dobre, większość starszych autek do 2 litrów można było z małymi problemami objechać (m.in. golf 3 1.8, calibra 2.0, audi 80 1.9tdi:) Prędkość maksymalna jaką udało mi się osiągnąć to 200km/h na autostradzie A1.

Zawieszenie niestety nie najlepsze... Fotele przednie wygodne, fotele tylnie jeszcze bardziej... Niestety bardzo głośno (ale brak katalizatora, tłumika środkowego i tłumik końcowy WM SPORTa;)

Bagażnik duży. Mieścił ogromny subwoofer, wzmacniacz i jeszcze torby podróżne i jedzenie (na studia;) Z przodu bardzo dużo miejsca na nogi, niestety z tyłu (jeśli z przodu siedział ktoś większy niż 180cm) mało miejsca ale dawało się usiedzieć paredziesiąt kilometrów.

Przed sprzedażą przestały działać 3 stopnie nawiewu... tylko 4 działał.

Widoczność z przodu rewelacyjna. Cofanie utrudniał wysoki tył:(

Myślę, że to duży minus tego modelu... Ale możliwe, że przyczyniło się do tego 'kombinowanie' poprzednich właścicieli:(

Na pewno nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że miałem wydatki... Maksymalny koszt napraw wyniósł 1000zl przez 6 lat użytkowania samochodu z 94r.

Niestety często coś nie działało:( Raz leciało tylko zimne powietrze, raz ciepłe. Raz działała 4, a raz 1 i 2 tylko:(

Kupiłbym to auto jeszcze raz, tylko z 1999r/2000r i z silnikiem 2.5

Hubert