Opinia Mitsubishi Space Runner city 1.8 110KM (benzyna) mini-van 1995r., ocena użytkownika (my9)

Mitsubishi Space Runner city 1995r. - opinia użytkownika

nadwozie: mini-van

wyposażenie: Klimatyzacja

data oceny: 2010-01-11

Spalanie na ten silnik nie jest ani niskie ani wysokie dynamika silnika wynagradza spalanie.

Auto godne polecenia, a więc polecam.

Autko prowadzi się bardzo dobrze dzięki wspomaganiu. Parkowanie zaznaczyłem na poziomie 5 bo tyłem jest troszkę ciężko parkować bo słaba widoczność jest z tyłu. Ogólnie auto bardzo dobrze się prowadzi, ponieważ siedzi się dość wysoko i przód jest krótki, także widoczność jest bardzo dobra. Bardzo wygodny jeśli chodzi o jazdę po mieście jak i również poza miastem.

Jest to japońskie auto także posiada bardzo dynamiczny silnik wysoko obrotowy, jedyną wadą jest dość duży poziom hałasu powyżej 100km/h. Przyspieszenie jest jak na tak mały silnik względem gabarytu auta OK. Skrzynia chodzi elegancko oprócz wstecznego z tym są czasami kłopoty.

Zawieszenie jest dość twarde jak na nasze polskie drogi jednak za to bardziej wytrzymalsze, dzięki temu auto dobrze trzyma się drogi.

Jeśli chodzi o karoserię to mnie się strasznie nie podoba tył tego auta. Z przodu wygląda fajnie. Wnętrze jest dość duże (to takie rodzinne autko na 4 osoby) Po złożeniu tylnych foteli lub po całkowitym ich wyjęciu mamy naprawdę sporo miejsca na przewożenie szafek, biurek lub na przykład teściowej zwiniętej w dywanie:)

Mój model posiada ręczną klimatyzację której jak dotąd nie miałem możliwości użycia, ponieważ jest nieszczelny układ chłodniczy. Wiem jednak że w lato taką budę ochłodzić zwykłym wentylatorem jest naprawdę ciężko. Zimą zaś bardzo dobrze i szybko nagrzewa kabinę.

troszeczkę się pospieszyłem i opisałem to w poprzednim dziale. Z przodu widoczność rewelacja , tył zaś nie najlepiej. (moja żona jest zachwycona prowadzeniem tego auta:))

Elektryczne lusterka podgrzewane razem z tylnią szybą, regulacja świateł elektryczne szyby i to by było na tyle (mogłyby być podgrzewane fotele ale w tym modelu nie ma)

Inne modele

Mitsubishi: