Opinia Audi A4 B6 1.9 131KM (olej napędowy) kombi 2004r., ocena użytkownika (p98)

Audi A4 B6 2004r. - opinia użytkownika

data oceny: 2010-02-18

Jeśli ma się ostrą nogę tak jak ja to spalanie w mieście potrafi sięgność do 8 litrów ale od razu mówie ci cop wolno jeżdzą na pewno osiągną litr mniej.

Nie mam pojęcia :-)

Tym zajmuje sie serwis ja tylko płacę.

Jeśli ktoś chce auto które nie zawodzi go na trasie przy tym stylistyka i wnętrze jest super wykonane to osobą które lubią dobra marke. jesli ktoś lubi szaleć i wchodzić na zakretach z hamulcem ręcznym do dla tych tego auta nie polecam.

Wady to mogę wymienić siedzenia które nie należą do wygodnych. Zalety Audi posiada prawie same zalety nie zamieniłbym go na żaden inny.

Auto prowadzi sie bardzo dobrze ponieważ mam 16 calowe alufelgi a mam model S-Line i jest on fabrycznie obniżony. Co do parkowania niestety je jeśli ktoś nie posiada tak jak czujników parkowania to nie jest to przyjemne czynność ponieważ tył auta jest jakby wyżej ustawiony i a szybki ni edaja dobrą widoczność.

Mając wersję 131 KM naprawdę nie trzeba zmieniać często biegów ma tyle mocy w sobie że przyspieszenie i wyprzedzanie to czysta przyjemność. Silnik pracuje cicho i wcale nie słychać że to diesel.

Nie ma różnicy czy auto ma komplet czy tylko prowadzi jeden kierowca bardzo dobre jest zawieszenie. niestety w żadnym aucie nie może być wszystko idealne. Siedzenie nie należą do wygodnych dla tych co dużo podróżują tak jak ja. Przy 5 osobach mając z tyłu zapakowane czy dorosłe osoby podróż nawet 100 km jest bardzo dla nich męcząca, jak również dla tych siedzących z przodu bo niestety jest w środku bardzo mało miejsca.

Nie moge dać niestety 10 ponieważ co do klimatyzacji w lato zasługuje na 10 ale w tym roku prz minus 20 paru stopniach nagrzewanie silnika trwa bardzo długo. jesli minusowa temperatura nie siega wiecej niz minus 5 nagrzewa sie bardzo szybko.

Opisałem ten punkt wcześniej.

Nie mam zastrzeżeń wszystko pierwsza klasa.

Bardzo się zaskoczyłem jaka może być różnica między spalaniem w trasie a spalaniem w mieście. jest ogromna róznica.

Bardzo mnie zaskoczyło nadwozie ponieważ słyszałem że nadwozie aluminiowe szybko się sypie ja tym autem zrobiłem prawie 50.000 w niecałe dwa lata i jestem bardzo z niego zadowolony.