Opinia Citroen Xsara Picasso 1.8 16v 115KM (benzyna) mini-van 2000r., ocena użytkownika (xhm)

Citroen Xsara Picasso 2000r. - opinia użytkownika

nadwozie: mini-van

silnik: 1.8 16v 115KM (benzyna)

przebieg: 165 km

data oceny: 2011-02-14

z jednostka 1.8 przy spokojnej jeżdzie naprawdę super oszczędny silnik potrafiłem mieć srednia nawet 6,5l prrzy kasowaniu komputera przy 10tys km dla osob z lekką nogą naprawdę polecam

na to by byl to egzemplarz bezwypadkowy

nie otwieraniu elektrycznych szyb jeżeli są obmrożone,jest problem z zamknięciem

osobom ceniącym komfort economię,wędkarzom,oraz osobom ktore wyjeżdzają w różnego rodzaju wycieczki rodzinne,z dużym bagażem

auto naprawdę godne polecenia,w porównaniu z konkurencją raczej wygrywa jak dla mnie polecam mimo wejscia nowych modeli

dosc duzy promien skretu,utrudnia ciasne parkowanie,ale super wspomaganie wiec nawet kobiety nie mają problemu z manewrowaniem

silnik 1.8 to jak na taki ciężar auta dość dobra jednostka,z dobrymi osiągami,nawet przy ciągnięciu przyczepy kempingowej o sporych gabarytach.

jak to we francuskich autach komfort wspaniały,dość miekkie zawieszenie może na nasze drogi za miekkie[czeste wymiany łączników stabilizatora] alee cichutko i przyjemnie

dużo miejsca zz przodu ,oraz z tylu,duży bagażnik,mozliwość demontażu tylnych foteli,więc mozna przewozić dość duże materiały

super climatronic nawet przy +35 można podróżować w super komfortowych warunkach,super nawiewy na szyby oraz dla pasazerow z tyłu

widoczność z przodu ogranicza trochę szeroki boczny slupek,ale mozna się przyzwyczaić,do tyłu super,siedzi się wysoko więc widoczność jest bdbciut za małe boczne lusterka

przez ponad 10lat użytkowania nic nie zostało uszkodzone z elektroniki

dostępność części zamiennych duża,ceny umiarkowane[łącznik krajowy 50zlkomplet,wytrzymywał tyle co oryginal,a 6 razy tanszy] koszt 2 tlumikow[komplet z wymiana 350zl]