Opinia Renault Koleos dynamik 2.0 150KM (olej napędowy) van 2010r., ocena użytkownika (yk9)

Renault Koleos dynamik 2010r. - opinia użytkownika

nadwozie: van

data oceny: 2010-07-20

jestem mile zaskoczony wynikiem spalania auta na dotarciu.Staram sie jezdzic spokojnie bez zrywow i hamowan ale zawalidroga nie jestem.Jest dobra pogoda i jezdze na wlaczonym 2WD.Autostrada jeszcze ie jechalem.

Kupilemauto nowe.Tumozna tyko wybrac typ i wyposazenie.W mojej rodzinie jezdza 2 laguny-sa zadowoleni.Rowniez znajomi maj renault i sie ciesza z jazdy. Na uzywane auta nie mam pomyslu.Moje renault jest pierwszym autem francuskim.

Sadze, ze tenmodel jak i kady inny wymaga dbalosci o stan techniczny /przeglady/i nie jezdzic na maksa bo to i kosztuje,czestrze remonty i sprawa bezpieczenswa

Auto jest wygodnei prestizowe, dlatego uwazam, ze moga miec firmy i jest tez b.rodzinny -pakowny, duzo schowkow ,b.dobrze wyposazone w standarcie.

Oile bedzie sie dalej tak sprawowal to moj zakup bede uwazal za udany.Duzo Koleosow na trasie sie nie widuje, stad przechodnie czesto sie ogladaja. Spotkalem b.przychylne komentarze z pytaniami jak sie jezdzi.

prowadzi sie b.dobrze.Hamuje dobrze, ale z metr krocej by sie przydalo.Czujnik parkowania ztylu b.pomaga /standart w wersji/

Auto jest na dotarciu a wiec nie wduszam gazu dodechy ale i tak jest ok nie zostaje z tylu.

W czasie jazdy jest cicho.Resorowanie jest dosc miekkie i troche slychac jak wybiera dziury na naszychdrogach.Fotele wygodne i trzymaja dobrze.

Jest wygodne i posiada wystarczajaco miejsca z przodu /mam 180cm wzrostu/ jak i z tylu.Do wykonczenia brak uwag.Mozliwosc aranzacji b.dobra-podnosi wygode jazdy.

Nie wiem jak bedzie grzalo, zima nie jezdzilem ale w obecne upalne dni klimatronik spisuje sie b.dobrze - oczywiscie indywidualnie trzeba go ustawic a potem zapomniec .Przy maksymalnych nawiewach troche glosno.

Do przodu i na boki widocznosc jest b.dobra.Troche gorzej do tylu-dobrze przy cofaniu pomaga czujnik.W wielu suv-ach jest gorzej-jezdzilem i nie ma co narzekac.

Odpukac ale jeszcze nie mialem zadnych problemow.Elektroniki sie boje.Nieraz widzialem jak staly auta najleprzych marek z tym problemem.

Jeszcze nie naprawialem i niech tak zostanie.Koleos posiada 3-y letnia gwarancje i tym sie tez pocieszam.

Na razie nic sie negatywnego z tym autemnie dzieje i oby tak dalej.

Do komfortu jazdy zaliczam wygode,osiagi,spalanie, wyposazenie.Towszystko daje zadowolenie z jazdy.