Opinia Isuzu D-Max ls 3.0 tdi 136KM (olej napędowy) pick-up 2004r., ocena użytkownika (zzc)

Isuzu D-Max ls 2004r. - opinia użytkownika

nadwozie: pick-up

silnik: 3.0 tdi 136KM (olej napędowy)

data oceny: 2008-09-26

BARDZO DOBRY WYNIK SZOK POLECAM!!!

SA DAWIE WERSJE SILNIKA 3.0 JA BYM KUPIL TA MOCNIEJSZA DROZSZA W EKSPPLOATACJI ALE TEZX GWARNCJA DOZNAN NA DRODZE NIEBOTYCZNA

PROSZE LAC DOBRY OLEJ NAPEDOWY JA LEJE SHELL V-POWER PLUS LITR OLEJU MIXOL NA ZBIORNIK

ROLNIK MYSLIWY CZLOWIEK POTRZEBUJACY RASOWEJ TERENOWKI

BEZAWARYJNOSC!!! CENY CZESCI POWALAJA!!!!ALE GENERALNIE OK

PICK UP NIEGDY NIE ZAPEWNI DOBREJ WIDOCZNOSCI DO TYLU CHOCBY NIE WIADOMO JAK SIE STARAL PROBLEM ZALATWIAJA CZUJNIKI PARKOWANIA JA ZAMONTOWALEM KAMERKE:)HAMULCE BARDZO DOBRE CHOC Z PRZODU TARCZE Z TYLU BEBNY

136 KM NA MASE AUTA PRAWIE 2 TONY TO NIEWIELE ZRESZTA SAM SILNIK JEST ROZWINIECIEM STAREGO SILNIKA 3.1 A NIE POPRZEDNIKA 3.0 MONTOWANEGO W TROOPERZE (TROOPER MIAL 159KM BYL BARDZIEJ SKOMPLIKOWANY)DOLOZYLI ELEKTRONIKI JA SERWISUJE W BYDGOSZCZY W STACJI ISUZU BOROCH SERVICE PODAJE NAMIARY 0698150101 LUB 052 3225286 DLA ZAINTERESOWANYCH,MAJA WIEDZE A CO WAZNE CZESCI POLECAM!!!!!MINUSEMAWARYJNY UKLAD ZALACZANIA PRZEDNIEGO MOSTU

NO COZ POWIEM KROTKO PRZESIADAJAC SIE Z TROOPERA ROCZNIK MODELOWY 2001 DO DMAXA ROCZNIK 2003 WIDAC ZE POWIALO TANDETA NIBY WSZYSTKO OK ALE W POROWNANIU DO POPRZEDNIKA SIEDZENIA TWARDE MNOSTWO TOPORNEGO PLASTIKU ZNACZNIE MNIEJ ZEGAROW I SAMOCHOD NIE PLYNIE JAK POPRZEDNIK!!!CHOC ZASKAUJE DOBRE TRZYMANIE SIE W ZAKRETACH PRZY WYSOKIM SRODKU CIEZKOSCI

KLIMA OK SWIETNE PRZEWIETRZENIE WNETRZA

WIADOMO PICK UP SZALU NIE DO TYLU Z WIDOCZNOSCIA ALE CZUJNIKI ZALATWIAJA PROBLEM

W POROWNANIU DO TROOPERA ILOSC CZUJNIKOW W SILNIKU CHYBA ZREDUKOWALI DO MINIMUM NARAZIE NIC SIE NIE ZEPSULO POZA CZUJNIKIEM PEDALU SPRZEGLA!!!

WIADOMO AUTO JAPONSKIE NIE JEST TANIE W EKSPLOATACJI ALE TEZ PRAWIE BEZAWARYJNE JAK SIE POPSUJE TO KOSZTY SA NIEBOTYCZNE!!!!POLECAM SZCZERZE CHOC ISUZU TROOPER BYL LEPSZY TAK MI SIE WYDAJE

NAPED NA PRZYCISKI PSUJE SIE NON STOP SZCZEGOLNIE JAK SIE ZBLOKUJE

FUTURYSTYKA PELNA GEBA:)