Opinia Mercury Villager VAN 3.3 benzyna V6 + LPG sekw.. 174KM (benzyna+gaz) mini-van 2002r., ocena użytkownika (d17)

Mercury Villager VAN 2002r. - opinia użytkownika

nadwozie: mini-van

silnik: 3.3 benzyna V6 + LPG sekw.. 174KM (benzyna+gaz)

przebieg: 110 km

data oceny: 2008-08-15

pali sporo, ale ciągle włączona klima + skrzynia automat + waga 2 tony. Na pocieszenie świetnie jeździ na gazie. Kupiłem go chcą go zagazować

stan zawieszenia, luzy, przeszłośc wypadkowa

bezawaryjny

dużym potęznym facetom, w dalekie trasy, z tyłu jest tyle miejsca iż z narzeczoną można się w "taczki bawić"

Świetne auto, bardzo komfortowe i wygodne, zwłaszcza dla dużego faceta

świetnie tym się jeździ, układ kierowniczy bardzo dobry a odjęty mały minusik za to że w postoju kierownicą można by troszkę lżej kręcić, może to wina szerokich opon. Parkowanie o.k, ale to bardzooooo szeroki samochód trzeba uważać. Dobry ABS, który parę razy mnie z opresji wyratował

To Nissanowska V6 silnik jest wzorowy, przyśpiesza ładnie, choć to nie wyścigówka bo waży 2 tony.

to komfortowy pojazd, płynie po trasie, niska punktacja za wyciszenie, to nie wina silnika, tylko na dziurach z wnętrza dobiegają stukania, np z drzwi suwanych i ich szyb. Na dobrej droszę bezszelestny. Czasami pieszy idą środkiem drogi ja podjeżdzam z tyły i oni mnie nie słyszą, w końcu mają strach w oczach. Ta V6-tka pięknie brzmi... Kila godzin jazdy i nawet nie jesteś zmęczony ! ! !

Przestrzeń w środku, mimo iż z zewnątrz jest smukły to w środku przepastny, szerszy niż chrysler voyager

klima perfekt, nawet kiedy nie trzeba to jeźdzę na niej bo daje przyjemne świerze powietrze

dobrze wszystko widać, prezydał by się parktronic (150zł na allegro)

Tanie cześci ! ! !, Podstawe od ręki, na rzadsze trzeba poczekać, najgorsza strona to jak wszystkich nissanów zawieszenie. Ja przy 100tyś km wymieniłem amortyzatory przód i sworznie wahaczów dolnych. Praktycznie bezawaryjny silnik, skrzynia perfekt

mógłby mniej spalać, ale gaz jest idealnym wyjściem, wolę im jeździć niż perdziałką focusem TDI

Wygoda jazdy automatem zwłaszcza po wawie