Opinia Volkswagen Passat sedan 2.0 140KM (olej napędowy) sedan (limuzyna) 2008r., ocena użytkownika (fsr)

Volkswagen Passat sedan 2008r. - opinia użytkownika

data oceny: 2009-03-11

Samochór jest jescze na tzw."dotarciu" jeżdzę delikatnie ,niech się wszystko ekstra poukłada,jak należy a bedzie to w przyszłości owocoałao małym zużyciem paliwa i oleju - wiem z doświadczenia ,że warto tak robić, sam to już wielokrotnie sprawdziłem.

Wykonanie samochodu, spasowanie elementow wyposażenia wnętrza,jakość materiałów.

po prostu normalnie jak w kazdym samochodzie o któr nalezy dbać jak o własną dziewczynę.

Kazdemku ktyo ma kasę i kocha nowe samochody pachnące farbą...

Jestem zadowolony z zakupu, podniosła się zdecydowanie jakość i komfort życia oczywiście w czasie jazdy.

Wspaniały samochód.Nidgy nie miałem samochodu z automatyczną skrzynią biegów...,ale teraz nie zamieniłbym za nic na tradycyjny manual,który wcale nie jest "modelem" dla idiotów jak co niektórzy się wypowiadają.Silniczek 140KM to rewelka , a gdy pojeździ się 170KM to tak na prawdę różnica jest nieodczuwalna.Ale rzecz gustu.

Zawsze jeździłem benzyniakami,jakoś nie mogłem się przkonać do diesla ,ale ten zakup to po prostu rewelacja, moment obrotowy 320 Nm daje niezapomniane wrażenia szczególnie przy wyprzedzaniu...

Trochę denerwują dobojajce chlapacze na nierównościach i nic poza tym.

Samochór po prostu ma klasę.Kto lubi jakość i elegancję bedzie niewatpliwie mile zaskoczony.Ale wszystko jest rzeczą gustu...bowiem nie wszysty faceci lubią blondynki itd.

Trochę słabo widać przez tylną szybę w szczególnosci przy cofaniu , gdyby nie czujnik cofania to byłoby nieco "straszno" sic!

Fajne bajery, trochę ekstrawagancji,ale jedzie się jak w zabawce z choinkowym oświetleniem , którego jaskrawość można regulnowć.

Wiem ,że jest serwis w razie potrzeby i tyle wszak to VW.

Jestem spostrzegawczy ,ale jak na razie nie mam powodu żeby się z reką na sercu czegokolwiek czepiać.

Rewelacja i tyle!!!

Piotr