Opinia Fiat Bravo 1.9 150KM (olej napędowy) hatchback 2008r., ocena użytkownika (fxf)

Fiat Bravo 2008r. - opinia użytkownika

data oceny: 2009-03-29

5.8 do 6.3 cykl mieszany z tym że nogę mam ciężko i większość czasu spędzam na trasie wymagającej hamowań i przyśpieszeń.wskazania komputra

ludziom młodym lubiącym szybką, dynamiczną jazdę.

auto dla ludzi młodych, którzy lubią dynamiczną szybką jazdę. To auto jest stworzone do płacenia mandatów, bo nim się nie da spokojnie jezdzić:) Jeśli kupicie z przyciemnionymi szybami i chromami to zobaczycie, że każdy się za wami oglądnie.

auto jedzie jak na szynach, nawierzchnia nie gra roli.Często jezdze na trasie Przemyśl- Lublin,nawierzchnia w stanie opłakanym- AUTO REWELACYJNIE TŁUMI WSZYSTKIE NIERÓWNOŚCI.

Jak silnik jest zimny to mam problem z biegiem wstecznym.Czy na piątce będzie 100 czy 60 tak samo super sie zbiera.Jak na razie na moje 150 koni nie ma mocnego.Na prawdę jest czym jechać, drogę połyka.Jedyny minus to krótka jedynka-kwestia przyzwyczajenia. Nie ma lepszych silników od fiatowskich(ten silnik wkładają do Saaba).

Najdalej byłem nim w Chorwacji, komfort jazdy rewelacyjny, po tylu godzinach jazdy nic nie boli,choć w innych autach po kilku godzinach bolą mnie nogi to w bravie nic.Przy średniej prędkości 180km/h w aucie jest cicho, a prędkości nie czuć.wsiadam i wysiadam wypoczęty.

do fiata poszedłem przez przypadek,bo juz prawie kupiłem focusa i nie żałuję.Focus, peuegot308 tandetne ładne plastiki, natomiast jak siadłem do bravo to "szczęka mi opadła " jakość materiałów bardzo dobra, nic przy tym przebiegu nie trzeszczy i nie stuka,takiego wnętrza nie znajdziecie nigdzie.

polecam czujniki parkowania, bo widoczność przez ramię słaba.

jak na razie wszystko na najwyższym poziomie.

jak do tej pory to wymieniełem przy 10000 km olej i nic więcej.Jeśli chodzi o ceny części są małe-ma jeszcze marę i punto, marea ma przebieg 125000 i jak na razie to wyskakują sprawy bieżące; punto ma 280tyś. na gazie od nowości i silnik chodzi jak żyleta- tylko robiłem zawieszenie.ceny w granicach rozsądku