Opinia Opel Astra 2.0 DTH 101KM (turbo diesel) sedan (limuzyna) 2001r., ocena użytkownika (g4a)

Opel Astra 2001r. - opinia użytkownika

silnik: 2.0 DTH 101KM (turbo diesel)

data oceny: 2009-04-15

zdcydowanie wiecej jeżdze po mieście, ale ogólnie nie jest źle choć jak na diesla z 2.0 to nie jest najoszczędniejszy, jak sie go dobrze przyciśnie to spalanie drastycznie wzrasta, ale nie trzeba go zbytnio oszczedzac zeby osiagnac taki wynik jak ja

na to czy nie był bity, ponieważ w takich miejscach może wystąpić rdza,

jęśli się odpowiednio w czasie wymienia płyny to nie ma problemów, tankować i jeździć

Auto dla osób szukających taniego w utrzymaniu i bezproblemowego środka transportu, zaspokajające potrzeby przeciętnego użytkownika

tani w eksploatacji, nie drogi w zakupie, mało awaryjny, ale jeśli ktoś ceni komfort ponad to co było wcześniej to niech kupi dobrze wyposażony model, albo poszuka coś innego.

średnio się parkuje ale to wyłącznie wynik tego że jeżdzę sedanem, słabo widoczny tył samochodu

Idealny do dalekich podróży, mułowato rusza z miejsca, ale później już jest oki, zanim sie nagrzeje jest troche głośny

zawieszenie może nie jest mocną stroną jeśli chodzi o komfort jazdy, ale dużym plusem jest jego trwałość

brak oznak rdzy, ale to nie jest problem astry G, wysoka ocena jakości materiałów ponieważ nie mam tylko skóry, ale w tańszych a zarazem powszechniejszych na naszym rynku modelach nie jest juz tak wesoło, u mnie spasowanie jest niezłe i nie ma problemu z trwałością materiałów wykończeniowych

szybko sie nagrzewa zdecydowany plus, nie mam prbolemu z rosą na szybach, ale słyszałem ze ubogie wersje czesto mają problem z utrzymaniem przejrzystości tylnych szyb :/

widoczność jest oki tylko ten sedan z tym czasami jest problem dla mojej dziewczyny bo nie ma wyczucia

nie mam problemu z elektryka, minus to drobne usterki diod podświetlajacych zegary, problem jest z wyświetlaczem komputera, jak sie popsuje to juz nie da sie go naprawić.

największy plus, mała awaryjność w porównaniu do aut tego segmentu, a naprawa napewno nie naruszy mocno rodzinnej kasy, niedrogie oryginały oraz łatwy dostęp do zamienników jak w każdym oplu

dosłownie nic, miałem już wcześniej doczynienia w tym samochodem dlatego go wybrałem

wcześniej miałem astre F, była niezawodna ale miałem problemy z rdzą, tu juz tego nie ma, bezawaryjność tak samo jak w poprzednim modelu, na wysokim poziomie

Radek