Opinia Nissan Navara najwyższa 2.5 DCI 174KM (olej napędowy) pick-up 2006r., ocena użytkownika (g78)

Nissan Navara najwyższa 2006r. - opinia użytkownika

nadwozie: pick-up

silnik: 2.5 DCI 174KM (olej napędowy)

data oceny: 2009-04-27

Tak naprawdę przy spokojnej jeździe jestem w stanie spalić tym autem mniej w mieści niż w trasie. Tako jest zaleta dużego momentu...

Odpowiedź:Raczej nie

Sprawdzić czy nie gwiżdże turbina!! Czy podwozie nie jest zniszczone.

Należy pamiętać, żę PICKUP to nie limuzyna. Choć hamulce ma nienajgorsze to nawet Cinquecento hamuje lepiej. Dlatego sugeruję rozwagę podczas jazdy. Wyprzedzaj myślą sytuację na drodze bo NAvara to jednak ociężały kloc.

Gdyby nie problemy z serwisem i beznadziejne przednie fotele pewnie kupiłbym to auto jeszcze raz.

Bardzo dobry układ kierowniczy w stosunku do innych aut terenowych i pickupów. Hamulce trwałe, ale za słabe. Niestety to co dobre w trasie nie koniecznie jest dobre przy parkowaniu. Duży promień skrętu to koszt jaki trzeba zapłacić za dobry precyzyjny układ kierowniczy!

Elastyczność słaba w porównaniu np do toyoty HILUX 2,5. 400Nm i 174 KM - zapewniają dobre przyśpieszenie. Wyprzedzanie tym autem to przyjemność. Gorzej z jazdą w terenie na niskich obrotach. Skrzynia manual 6 biegów bardzo dobra.

Strasznie mnie boli kręgosłup w tym samochodzie. Nie potrafię od 80 tyś km znaleźć optymalnego ustawienia. Tyłek się zapada jak w starej kanapie a przednia część siedziska nie ma wystarczającej regulacji. Pozostałe parametry jak na pickupa bardzo dobre. Na tylnych fotelach nigdy nie siedziałem.

Dużo lepiej niż konkurencja ( no może L200 ma więcej miejsca z przodu) Schowki i dzelone oparcie tylnych foteli to wygodne dodatki.

Nie mam zastrzeżeń.

Lusterka są ok. Mogłyby być trochę wyższe. Widoczność do tyłu w czasie jazdy OK, Podczas manewrowania dostatecznie ( mam zainstalowaną przeszkloną budę na pace )

Nie miałem problemu z elektryką. Oryginalne CD nawala. Gdy auto jest zimne nie czyta płyt.

Auto raczej bezawaryjne - wszystkie problemy to robota nieumiejętnej obsługi w serwisie. Uszkodzono mi po pierwszym przeglądzie obudowę filtra powietrza, turbinę Przestrzegam przed T&T Zaborowski W-wa ul Puławska. Na opisanie ich wyczynów zabraknie mi tu miejsca.

SERWIS NISSANA TO POMYŁKA!!!!

Gdyby nie przednie fotele to byłoby bardzo wygodne auto ( jak na pickupa )