Opinia Suzuki Wagon R+ 1.2 0KM (benzyna+gaz) mini-van 1999r., ocena użytkownika (nxc)

Suzuki Wagon R+ 1999r. - opinia użytkownika

nadwozie: mini-van

silnik: 1.2 0KM (benzyna+gaz)

data oceny: 2010-02-18

NA KOROZYJNOŚĆ, I NAPĘD (jest wersja 4x4)

NA NIC TEN SAMOCHÓD JESTBEZAWARYJNY A TO CHYBA NAJWAŻNIEJSZE DLA KAŻDEJ KOBIETY

Tylko kobietom nawet z dziećmi, które są w ciągłym biegu i każdego dnia muszą załatwiać tony spraw w różnych miejscach. Ja właśnie taką kobietą jestem. Mam 27 lat, dwoje małych dzieć i mnustwo spraw do załatwienia każdego dnia.

JA POPROSTU KOCHAM TO AUTKO I NIE ZAMIERZAM GO ZMIENIAĆ. A JEŚLI ZMUSI MNIE DO TEGO RDZA TO TEŻ KUPIĘ WAGONA R+. DODAM, ŻE MOJA BRATOWA Z NIEMIEC TEŻ TAKIEGO SOBIE KUPIŁA PO PRUBNEJ JEŹDZIE MOIM MACIUSIEM BO TAK GO NAZWAŁAM

Problem jest tylko z hamulcami ale wydaje mi się, że to wada seryjna. Bardzo szybko się zuzywają. Problem jest z tarczami, które nawet w młodszych modelach bardzo szybko się niszczą.

Nie jest to samochód stworzony do wyścigów. Jest troszkę mółowaty ale przecież kobiety z dziećmi w samochodzie nie będą szaleć bynajmniej te rozsądniejsze.

Jeżeli amortyzatory są w dobrym stanie to nie ma problemu z obciążeniem.Trzeba uważać na prędkość na zakrętach ponieważ można mieć wrażenie, że samochód przewróci się na bok. Co do jazdy to jest przestronny i wysoko się siedzi (jak w autobusie)co jest dodatkowym atutem ponieważ nie oślepiają światła mijających samochodów.

Biedna jest tylko kolorystyka materiałów (jak w starym aucie). Największym mankamentem tego pojazdu jest karoseria ponieważ autko zbudowane jest z nieocynkowanej balch więc rdza wychodzi bardzo szybko.

Ogrzewanie w zagazowanym autku jest troszkę słabsze ale to norma w autach z gazem.

sam koszt naprawy jest zbliżony do innych typów aut. Drogie a nawet bardzo droge są tylko części to tak malutkiego auta. ZALETA/WADA JAPOŃCZYKÓW

TA NIESZCZĘSNA NIEOCYNKOWANA BLACHA