Opinia Opel Corsa SPORT 1.7 1,7 DTi 75KM (olej napędowy) hatchback 2001r., ocena użytkownika (p93)

Opel Corsa SPORT 2001r. - opinia użytkownika

silnik: 1.7 1,7 DTi 75KM (olej napędowy)

data oceny: 2010-02-18

Odpowiedź:Raczej nie

Często te samochody to już powypadkowe złomy. można totalnie zamaskować, i nie widać będzie że był bity.

OOOO na wszystko!!!

Kobiecie, tylko kobiecie!!!

Mały dla kobiet! Nie jest to niemiecki samochód!!!

Prowadzi się pewnie, trzyma się drogi. Układ kierowniczy jest słaby przy większej prędkości samochód tracił wspomaganie!!! Hamulce bardzo słabe po pół roku użytkowania ABS nie działał. Parkowanie bardzo łatwe.

Elastyczność całkiem dobra, skrzynia biegów precyzyjna. Silnik za słaby na wagę tego samochodu i totalna żenada. Kopcił, ciekło spod głowicy a wtryski lały jak głupie!!! Przyspieszenie w mieście spod świateł niezłe ale w trasie męka i tragedia przy wyprzedzaniu!!!

Trzymał się drogi bo miał sztywne zawieszenie ale nie wygodne przy dłuższych trasach. Krzyż bolał nie miłosiernie. Przednie fotele dobrze trzymały na boki (kubełkowe). Tylna kanapa to kozetka lekarska , nawet zagłówków nie było !!! Komplet pasażerów i opel jechał jak polonez (co prawda taka sama moc 75 KM ). Wyciszenia nie miał w ogóle, słyszałem każdy tłok silnika. Dobrze że miał oryginalne radio i dobre głośniki to przynajmniej zagłuszałem silnik.

z przodu dużo miejsca na nogi ale pasażera uderzałem łokciem przy zmianie biegów!!!. Z tyłu siedziały wgodnie dwie osoby i to najlepiej małe osoby. Trzy osoby to tylko chińczyki po 130 cm. Karoseria ze szparami. Woda się lała na pedał sprzęgła przy ostrym deszczu. Trzeszczące blachy.

ogrzewanie długo trwało a klimy brak. Lipa. Padła turbina nawiewu , ot tak po prostu.

Widoczność z przodu idealna. Do tyłu tak naprawdę kierowca siedział z tyłu hehe. Lusterka słabe i małe. Podgrzewanie padło po stronie kierowcy!!!

Elektryka nie padła działała. Przyciski przy kierownicy padły i nie działały wszystkie!!!

Dużo się psuło. Pseudo niemiecki samochód. Nie dało się naprawić licznika prędkości. Koszty niskie i dużo części na szrocie. Co chwila mnie zaskakiwał pierdołami które przestawały funkcjonować.

Chyba wszystko na nie, może obsługa radia była fajna po przy kierownicy. Tego mi brakuje.