Opinia Hyundai Terracan 3.0 CRDI 163KM (olej napędowy) terenowy 2005r., ocena użytkownika (pf9)

Hyundai Terracan 2005r. - opinia użytkownika

nadwozie: terenowy

silnik: 3.0 CRDI 163KM (olej napędowy)

przebieg: 130 km

data oceny: 2010-02-18

przy tak dużej pojemności to nieźle

Sprawdzić jak w każdym samochodzie,jak z akumulatorem po 5 latach trzeba wymienić(

trudno sie odśnieża dach! wysoki ale generalnie nie ma kłopotu!!!To mocny wóz wart polecenia!I ładny.

mam zastrzeżenia,nie ma wskaźnika że płyn się kończy w spryskiwaczu i termometru (ale to chyba tylko volvo i mercedes tak ma) a ogólnie super wyposażenie,podgrzewane siedzenie,bardzo wygodne fotele,skóra,radio,bardzo sprawne wycieraczki,dobre wspomaganie,wygodny samochód no i posiada napęd 4X4 w razie potrzeby,polecam bo naprawdę warto

Świetne auto,dobrze trzyma się drogi(to terenowy samochód więc takim się nie szaleje),polecam prawdziwym znawcom ,świetny holownik do lawety IDEALNY!!!Inaczej sie prowadzi niż osobowy,ale ładnie wchodzi w zakręty.

Duża pojemność silnika sprawia,że nie trzeba "dusić" na gaz a on i tak wyrywa do przodu!Ważne przy wyprzedzaniu

mój ostatni samochód to volvo s60 był super,moje obawy co do hyundaia nie sprawdziły się,nie żałuję,że jeżdżę "koreańczykiem!!!

spoko mieszczę 3 foteliki dziecięce!i nie muszę się schylać.Klapa bagażnika,tu nieco trzeba by [poprawić,np zamykanie a wnętrze bagażnika urządzić bardziej funkcjonalnie)

dmuchawa ,klima bardzo łatwa w obsłudze!! szybko sie nagrzewa zimą i doskonale schładza latem!

lusterka? jestem krótkowidzem,są doskonałe powiekszają sterowane el. dobrze się składają,!!!!

czasem cos zamaka,kłopot z migaczami ale po wymianie bezpieczmików ok( podobnie jak we fordzie tez tak było)

zwykła eksploatacja,nic się nie zepsuło tylko akumulator trzeba było wymienić po 5 latach.

w sumie nic ,może tylko ten wskaźnik od spryskiwacza ale to drobiazg przecież,ale jest jedna rzecz,koło zapasowe pod podwoziem,co prawda ze zmianą nie ma problemu ale jest ubrudzone.

w sumie wszystko!Po jeździe próbnej-miłe zaskoczenie!Pierwsza jazda,parkowanie,zdziwienie,fajnie się parkuje,błoto?nareszcie nikt mnie traktorem nie musi wyciagać,no i trochę szpanu!Jedziesz wysoko,wszystko widzisz!I komfort jazdy! Diesel ale bardzo dobrze wyciszony!!!Volkswagen Sharan był głośniejszy!!!