Opinia Ford Tempo 2.0 0KM (benzyna) sedan (limuzyna) 1989r., ocena użytkownika (qmh)

Ford Tempo 1989r. - opinia użytkownika

data oceny: 2010-02-19

w zimie potrafił w dużym mieście i korkach z full grzaniem dobić do 14 ale nie przekraczał

teraz to już trudno powiedzieć na co zwrócić uwagę, bo nie wiem czy w ogóle ktoś będzie czytał moją opinię, w szczególności pod kątem kupna, chyba, że kolekcjoner:)

Na spojrzenia przechodniów (wersja chrom- zderzaki, obramowanie okien, klamki, stały elegancki bagażnik na ...klapie bagażnika):)

Lubiącym komfort i piękne amerykańskie auta Kolekcjonerom

Teraz to już nawet ciężko było by go kupić. Ja mam piękne wspomnienia z tym samochodem. Gdyby był te 10-15 lat młodszy...

Długo już nie mamy tego autka ale łezka się w oku kręciła jak go sprzedawaliśmy, to była wersja lux, cały w chromie, drewnie i najwyższej jakości welurze, nie pamiętam dokładnych danych technicznych, wiem, że zjeździliśmy nim pół Europy i nigdy nie zawiódł, nie pamiętam tylko jakie miał bajery (typu ABS itp, wtedy to był bajer:) )

Bardzo duże i ciężkie auto ale płynnie się rozpędzało, automat spisywał się świetnie

Jestem pewna, że nigdy już nie będę jeździć tak komfortowym autem, żadne nowe Europejskie auto nie może się równać

Przykuwał wzrok przechodniów i nadal by przykuwał gdyby był:) Przepiękny samochód pomimo kanciastej sylwetki- szczególnie w wersji z chromem, z tyłu miejsca jak w domowej kanapie, już nie mówiąc o przednich fotelach, bagażnik zabierał pół domu

Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek np. zaparowywały szyby, klima super ale wymaga troski

Duże przeszklenia

trudno powiedzieć, w ogóle się nie psuł. Tylko trochę pod koniec naszego użytkowania ale to z naszej winy wynikało. 10 lat temu nie było takiej dostępności części, przede wszystkim brak internetu utrudniał porównywanie cen i zamawianie. Dość długo się czekało- oryginały musiały być sprowadzane z USA

No ale taki to musi swoje wypić