Opinia Alfa Romeo 147 Twin Spark 1.6 105KM (benzyna) hatchback 2001r., ocena użytkownika (xqc)

Alfa Romeo 147 Twin Spark 2001r. - opinia użytkownika

data oceny: 2011-02-15

Tak tak tyle żre w miescie nie ma co ukrywac natomiast w kazdym badz razie zawsze mamy wyjscie ... Zamontowac instalacje gazowa.... zawsze cos

hmm ja bym zwrucila szczegolna uwage na kontrolke silniczka niektorzy mowia na to helikopterek albo kranik (swieci na pomaranczowo badz zolto) jezeli swieci podczas zapalenia auta albo jazdy i nie zgasnie to znaczy ze sa jakies bledy dotyczace silnika np katalizator, sonda lamba, przeplywomierz badzo moze to byc zupelnie cos innego czego nie wymienilam a co ma zwiazane z silnikem... warto podpiac wtedy samochod pod kompa jezeli to nie jest jakis tragiczny blad to ok gorzej jak cos jest do naprawy i sporo kosztuje,

Dbajcie o wasza ALFE a ona odwdzieczy sie wam niezawodnoscia i przyjemnoscia z jazdy... Pamietajscie, ze bez serca byli bys my jedynie maszynami :0

Bardzo dobry bo i samochod byl sprowadzony w dobrym stanie.

Dla mnie poprostu jest rewelacyjnym samochodem... zakochalam sie w niej i mimo iz mam ja dopiero rok juz ja kocham;) Za ta milosc ona odwdzieczy sie tym samym, czyli wszystkim tym co ma najlepszego

Prowadzenie auta znakomite, ja ma sportowe zawieszenia i swietnie mi sie jezdzi nie mowiac juz o wchodzeniu w zakrety z duza predkoscia, no wrecz wysmienicie, natomiast wada sportowego zawieszenia jest to ze czuc niestety kazda dziure i to strasznie, na dodatek samochod jest sztywny i nie zabardzo mi to pasuje, ale mysle ze standardowe wersje bez Sportowego Zawieszenia daja rade sobie calkiem niezle. hamulce jak hamulce musza byc dobre i co tu duzo gadac, Parkowanie oceniam na 6 ponieważ szczerze mowiac mala widocznosc szyby tylnej no chyba ze ktos parkuje tylko na lusterka, ja jestem kobieta i jednak wole zerkac do tylu, oprocz szyby dodalabym jeszcze ze w nocy slabo oswietla swiatlo wstecznego... ciezko jest nieraz...

Bez komenta kto jezdzil ten wie a kto nie to niech sie nie zastanawia nad kupnem tylko kupi ... a jak kupi to i sie zakocha... i wszystki male wady beda zerem w porownaniu do tego co moze dac wam wasza BELLA!

Hmmm czasami jadac autostrada slychac jak ALFA gna rowno z wiatrem albo pod wiatr ;) Ogolnie jest tak zle;)

Wykonczenie.................. ZAJEBIS... jak na ta klase auta i cene, tu nie ma tanich plastikow jak w citroenie C3 czy hodzby nawet w peugocie 307 poprostu ja kocham to wnetrze... Chyba jestem maniaczka ALF i dlatego;)

grzeje super i szybko

Tak jak juz wspominalam widocznos przez tylna szybke troszke daje sie we znaki aczkolwiek lusterka nadrabiaja

Hmm ja jak dotad nie mam zadnych problemow z elektronika.

Dosc wysokie jezli kupuje sie oryginalne czesci ... ja wlasnie wole dac wiecej kasy za lepsze oryginalne czesci niz kupowac tanie hinckie zamienniki ... nie oplaca sie

troszke zzera za duzo mimo iz mam wersje ECO no ale coz

naprawde swietnie wykonczone i te okragle zegary ahhhh