Opinia Volkswagen Golf 3 1.8 90KM (benzyna+gaz) hatchback 1991r., ocena użytkownika (ys5)

Volkswagen Golf 3 1991r. - opinia użytkownika

silnik: 1.8 90KM (benzyna+gaz)

data oceny: 2010-07-28

spalanie zadowalające zważywszy na dosyć dynamiczną jazdę, na pewno duży plus to świetne sprawowanie się tego silnika ( 1.8 90KM) na gazie

na rdzę na klapie tylnej, na nadkolach szczególnie jeśli auto posiada plastikowe nakładki, jeśli ma instalację gazową to czy pompa paliwowa działa poprawnie, niestety przy zalewaniu małej ilości benzyny poruszaniu się tylko na gazie potrafi się zatrzeć, oczywiście sprawdzić trzeba odpalanie na zimnym silniku oraz czy silnik się nie przegrzewa

na nic szczególnego poprostu jeździć i dbać o auto

każdemu kto szuka auta z tego segmentu oraz osobom szukających niezawodności i niskich kosztów eksploatacji

Bardzo dobre, niezawodne auto, świetnie sprawdza się w Golfie trzeciej generacji instalacja gazowa, w dodatku przy silniku 1.8 z jednopunktowym wtryskiem doskonale spisuje się instalacja zwykała, nie ma większego sensu pakowanie tu sekwencji

jeśli chodzi o prowadzenie i widoczność z racji tego, że to hatchback to super, układ kierowniczy precyzyjny i każdemu będzie się prowadziło bardzo pozytywnie to auto

Moc wystarczająca do tego auta, pozwala na w miarę sprawne poruszanie się zarówno w mieście jak i na drogach szybkiego ruchu, ale o sportowych osiągach nie ma co marzyć

na seryjnych amortyzatorach i sprężynach auto bywa trochę zbyt miękkie i potrafi przesadnie przechylać się na zakrętach, ja osobiście zmieniłem amortyzatory na gazowe i jest doskonale... fotele bez rewelacji jeśli chodzi o trzymanie, ale poprawne i wygodne nawet jeśli chodzi o dłuższe trasy

przestrzeni jak na kompakt z lat 90-tych dosyć dużo, jakość materiałów zadowalająca moje auto nie skrzypi, nic nie odpada, pomimo upływu lat wszystko bardzo dobrze wygląda, karoseria - kwestia gustu dla mnie ładna i ponadczasowa

tu także wszystko ok, nic się nie psuje działa poprawnie

hatchbacki zawsze cechują się niezłą widocznością z racji swoich gabarytów

nie wiele w nim elektroniki, ale z niczym nie ma problemów

Moje auto jest bardzo niezawodne, nigdy nie miałem z nim problemów, być może to zasługa serwisowania auta na czas bez nadmiernych oszczędności do czego zachęca naprawde niska cena serwisów

Brak większych problemów, nie zawodzi, nawet w dalekich trasach jestem spokojny

Piotrek