Opinia Fiat Bravo Sport 2.0 Multijet 165KM (turbo diesel) hatchback 2008r., ocena użytkownika (zqx)

Fiat Bravo Sport 2008r. - opinia użytkownika

silnik: 2.0 Multijet 165KM (turbo diesel)

data oceny: 2008-11-12

jak na te osiągi (8,2 do 100km/g) spalanie jest świetne.

Chyba tylko na silnik i bajery(tzn. wyposażenie) Wszystkie silniki diesla mało palą 1,6 1,9, i 2,0. mocą nie grzeszy żaden z nich ;) Podstawową rzeczą w aucie jest dla mnie klimatyzacja- a reszta to tylko bajery które mogą być zbędne. takie jak np hill-holder itp.

Żeby nigdzie nie zaczepić i nie rozbić auta-było by czego żałować ;)

Tak, ale żałuję że w wersji sport nie można wybrać ani bananowej ani czarnej skóry... (tzn czarna jest ale z dodatkami czerwonymi lub niebieskimi, nie podoba mi się to.)

wadą jest to że na masce nie ma gwiazdy. ;)

wg mnie auto jest najlepsze ze swojej klasy, czy takie jest dowiem się po jakimś czasie jeżeli zacznie się psuć, golf i focus "ssą" dla Bravo.

8,2 do setki, biegi trochę ciężko wchodzą, ale myślę że to jest jedynie kwestia przyzwyczajenia ;)

Auto twarde, ale przyjemne ;)Jednak na nierównościach buja autem na wszystkie strony, ale drogi się trzyma. jazda z obciążeniem raczej lepiej się prezentuje, auto jest wtedy "miększe" Fotele przednie są fajne ;) z tyłu jest trochę mało miejsca na kolana dla dorosłych osób. Wyciszenie-do prędkości ok. 140-160 jest ok, później robi się troszkę głośniej, ale nieznacznie .

Nadwozie jest przepiękne, wnętrze jak na fiata-cudowne, zegary są świetne. Deska rozdzielcza jest przyjemna dla oka, szczególnie gdy ma się jeszcze nawigację ;)

Grzeje i wentyluje raczej normalnie

Przednia szyba jest spora więc widać wszystko. Tylna szyba raczej jest niewielka, ale to normalne dla aut tej klasy, do cofania itd. da się przyzwyczaić. Lusterka odpowiednio ustawione sprawują się bdb.

Nie ma żadnych problemów.

Jestem jak najbardziej pozytywnie zadowolony ;)

-Komfort jazdy\\r\\n-Napęd\\r\\n-Spalanie\\r\\n-Układ jezdny\\r\\n-Wnętrze które nadal poznaje ;)\\r\\n-Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony, konkurencja wymięka.