Rover 75 opinie, oceny użytkowników, Rover 75 spalanie diesel do 2000r. (strona 1)

Opinie o samochodach Rover 75

diesel do 2000r.

Średnia ocena: 9.30/10

Rover 75 spalanie (l/100km)

Oceny ROVERA 75

Przy zimnym silniku słychać głośny klekot.po rozgrzaniu uspokaja się. we wnętrzu silnik mało słyszalny. Pierwszy bieg dość krótki. Przyspiesza dynamicznie 1,8-2tyś do 3,5 tyś obrotów. Bardzo elastyczny na trasie -głownie 4 do wyprzedzania i 5 do spokojnej jazdy i w mieście 3-4 bieg w...
Samochód duży i wygodny. Na tylnych siedzeniach może zabraknąć miejsca na nogi dla wyższych pasażerów jeśli z przodu również siądzie osoba wysoka = 175-185cm. większość przełączników jest ustawionych poprawnie. Problemem może być trafienie we włączniki świateł przeciwmgielnyc...
Samochodem jeździ się bardzo dobrze i wygodnie. Wspomaganie na postoju działa bardzo dobrze, spokojnie można obracać kierownicę jednym palcem.

2011-02-13

Komfort jazdy, jak w mało którym aucie.Wystarczająca ilość miejsca dl 5-ciu dorosłych osób, duży bagażnik otwierany elektrycznie.Doskonale wyposażone auto za małe pieniądze, taki tańszy Jaguar.Ma oczywiście swoje chimery. Jeśli się kupi egzemplarz nie zajeżdżony to nie ma problemó...
Przy tej masie pojazdu moc silnika niewystarczająca. Przyśpieszenie do 100-tki niesatysfakcjonujące.Powyżej już lepiej
Auto dobrze wyciszone, to był sztandarowy model Rover,a, fotele wygodne, z przodu podgrzewane, ale latem - jasna skóra- lepiej nie mówić.
Toż to limuzyna, to tyle, albo aż tyle.
Układ kierowniczy bez zastrzeżeń, wspomaganie b. dobre, średnica zawracania zbyt duża, ale to długie auto. Zawieszenie miękkie, auto "płynie niczym łódka", jednak nie zawsze to jest dobre na "polskich drogach", oczywiście kto, co lubi.Przy pełnym obciążeniu może do...

2011-02-12

Jestem zadowolony z samochodu. ma 2 wady wiatrak od klimatyzacji ale po wymianie 5 lat temu do dzisiaj mi służy i wysprzeglik wymieniłem 2 w ciągu 5 lat i to używanie. Reszta bez zarzutu wysoki komfort ładna linia dobre materiały niewielkie spalanie
Silnik niezawodny moc wystarczająca ale mogło by być więcej koni. Wadliwy wysprzeglik ale można po regeneracji założyć za nieduże pieniądze i gwarantujący większe przebiegi.
Perfekcja w kazdym calu. Nowe samochody w klasie średniej nie proponują takiego komfortu.
Po prostu piękny. Mam go 5 lat i nadal mi się bardzo podoba. Za te pieniądze co teraz jest wart nie kupi sie tak luksusowego i wygodnego samochodu innej marki. Klasyka nie przemija.
Jeżeli nie posiada samochód systemu parkowania to koniecznie trzeba zamontować.

Olek2011-03-10

Mimo upływu lat od premiery samochód wzbudza zainteresowanie swoim wyglądem jestem zadowolony, że kupiłem ten samochód i naprawdę nie żałuję tego.
jeżli ktoś chce mieć lepsze osiągi niech kupi samochód sportowy
idealny
Możliwość aranżacji?? głupie zapytanie to jest samochód w którym nie wiesza się proporczyków płyt cd itp. seryjnie ma taką aranżację że dodawanie czegokolwiek tylko psuje wygląd
Nie mam parktronika co utrudnia parkowanie tyłem

2009-07-12

Silnik dynamiczny, współgra ze skrzynią biegów. Doskonałe przyspieszenie od 0-100
Bardzo wygodne siedzenia, doskonale wyciszony
Doskonale prezentująca się deska rozdzielcza, duża przestrzeń
aUTO PROWDZI SIĘ REWELACYJNIE , DOSKONALE TRZYMA SIĘ JEZDNI

Średnie oceny ROVER 75

Osoby zainteresowane autem Rover 75 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 607.

Rover 75

Rover 75

Peugeot 607

Peugeot 607

Najciekawsza opinia użytkownika o Roverze 75

Rover 75 2000 2 0KM 2000r. sedan (limuzyna)

Jeżeli nie posiada samochód systemu parkowania to koniecznie trzeba zamontować.

Mniej zawodny niż przeciętny europejski samochód. Ceny części spadły znacznie kiedyś dość drogie teraz nie odbiega od popularnych marek

ogrzewanie i klimatyzacja rewelacja. Zwracać uwagę przy zakupie czy przy załączonej klimatyzacji albo osuszaniu szyb załącza sie wiatrak pod maską. Jeżeli nie to dość kosztowna naprawa. przydało by sie w tym samochodzie elektryczne ogrzewanie przedniej szyby

jeżeli samochód bezwypadkowy to nie ma problemów. co najmniej ja nie mam

Rover 75: hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Rover 75: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Rover 75: 1.8, 2.0, 2.5