Volkswagen Lupo opinie, oceny użytkowników, Volkswagen Lupo spalanie hatchback 1.0 benzyna od 1999r. do2001r. (strona 1)

Opinie o samochodach Volkswagen Lupo

hatchback 1.0 benzyna od 1999r. do2001r.

Średnia ocena: 9.50/10

Volkswagen Lupo spalanie (l/100km)

Oceny VOLKSWAGENA LUPO

2010-03-06

mój lupek choć nie jest zrywnym i agresywnym autkiem to z komfortem może startować z nie jednym większym samochodem. mały bagażnik to fakt ale z reguły my kobiety zakupy i tak kładziemy na fotele bo po co się męczyć z bagażnikem
jeżeli chodzi o agresywność,to lupek raczej lubi spokojną jazdę więc nie polecam go napalonym małolatom.
czasami jeżdżę męża seatem i mówiąc szczerze lupo jest dużo bardziej wygodne i koleżanki które jeżdżą ze mną do pracy mówią że o wiele wygodniej siedzi się na tylnych siedzeniach w lupku niż w męża cordobie.
uwierzcie mi że lupo mimo swoich nie dużych rozmiarów posiada bardzo przestronne wnętrze i sporo schowków,pod pulpitem w drzwiach w tylnych boczkach w sam raz na dziecięce zabawki.A wadą jest nieco mały bagażnik.
Mojego lupka mam na 14 calowych felgach i jako kobieta z nie dużym stażem kierowcy zdarza mi się wykonać jakiś gwałtowny manewr a on robi to co ja chcę.wspomaganie i hamulce,nie znam lepszych,żeby za parkować nie trzeba mieć żadnej wprawy.

2008-02-10

auto naprawdę sprawuje się b.dobrze
jak na tak mały silniczek to ma przysłowiowego kopa
auto jest dość miękkie nierówności pokonuje dość dobrze z wyciszeniem mogło by być lepiej fotele są dosyć wygodne
jak na auto czteroosobowe miejsca jest dość schowków również jakość materiałów b.dobra fotele rozkładają się łatwo zegary i przełączniki pod ręką
auto rewelacyjne do miasta inie tylko

2008-02-09

Silnik 1.0 więc nie ma czego oczekiwac jezeli chodzi o przyspieszenie. Co do niezawodnosci to nie mam zastrzezen. przez cztery lata dolewalem paliwa i wymienialem olej. nic nigdy nie nawalilo.

Średnie oceny VOLKSWAGEN LUPO

4.5/10
4.5/10
3.5/10

Osoby zainteresowane autem Volkswagen Lupo brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Corsa.

Volkswagen Lupo

Volkswagen Lupo

Opel Corsa

Opel Corsa

Najciekawsza opinia użytkownika o Volkswagenie Lupo

Volkswagen Lupo 1000 0KM 2000r. hatchback

prawdą jest że lusterka są małe i mają tzw. martwe pole,ale nie oszukujmy się,lupek jest nie wielkim autem i przy parkowaniu lusterka nie sprawiają żadnych problemów.poza tym tylna szyba jest z wycieraczką i ogrzewana a to ważne.

nie znam się zbytnio ale raczej prócz przeglądów serwisowych nie miałam żadnych problemów.

zimą nie zdążę wyjechać na asfaltówkę a już zaczyna wić ciepłym,a polnej mam tylko nie cały kilometr,dla mnie rewelacja.

przez 2 lata eksploatacji tego samochodu nie działo mi się nigdy nic z elektryką czy elektroniką prócz wymiany żarówek.

Volkswagen Lupo: hatchback, liftback

Volkswagen Lupo: benzyna, olej napędowy, turbo diesel

Volkswagen Lupo: 1.0, 1.2, 1.4, 1.7

Volkswagen Lupo: 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998