Renault Clio opinie, oceny użytkowników, Renault Clio spalanie hatchback 1.2 benzyna od 2005r. do2007r. (strona 1)

Opinie o samochodach Renault Clio

hatchback 1.2 benzyna od 2005r. do2007r.

Średnia ocena: 8.42/10

Renault Clio spalanie (l/100km)

Oceny RENAULTA CLIO

Piotr2013-08-20

Pozytywnie , relacja ceny do komfortu i zadowolenia z jazdy.
Jak na taki segment jest o'k
Bardzo dobrze trzyma się drogi,dobry układ kierowniczy, zawieszenie komfortowe.

2008-08-08

Za te pieniądze auto proporcjonalne do kosztów nabycia. W miarę wygodne. Małe, ale nie ciasne. Bagażnik na torby 2 osób wystarczający.
Ten mały silnik (istnieje jeszcze słabsza wersja!) to absolutne minimum. Nie powoduje palpitacji serca "ojejku nie zdążę", ale radości i dodatkowego poczucia bezpieczeństwa z racji przyspieszeń też nie daje. Stosunkowo nieoszczędny!
Jakby nie patrzeć, to może i nowoczesny, ale w rozumieniu Europejczyka - maluszek. Nie można więc się dziwić, że... nie zadziwia.
To prosta konstrukcja. W wersji "promocyjnej" Wind nie można było zamówić dzielonej tylnej kanapy!
Auto zwarte, zgrabne, bez dużych zwisów. Pulchność kształtów może czasem mylić. Czujniki zbliżeniowe do parkowanie tak, czy tak by się przydały.

2011-02-14

zbyt mała moc i manetki ktore zie niestety pala.
Niestety manklamentem sa zbyt krotkie biegi co wymaga czestej zmiany biegów oraz to iz przy predkosci 110 km/h auto osiaga 3,5 obrotów silnika co wprowadza go w glosna i wysoka prace. Auto nie nadaje sie do instalacji gazowej jak wszystkie auta po 2005 roku produkcji.
komform naprawde wygodny lecz ta praca silnika przy predkosci powyzej 100 km/h jest nieco zbyt głosna i nieprzyjemna.
Tutaj przyczepilbym sie do zbyt duzej ilosci plastiku ktorym jest wykonczone auto.
bardzo skretne auto. hamulce naprawde super krotka droga hamowania i nie wpada w poslizg dzieki ABS. Zawieszenie miekkie dzieki czemu uzyskujemy super komfort ktory jest bardzo wygodny na długie trasy. Poprostu nie czuc zmeczenia.

2008-03-05

Witam, jestem szczęsliwą posiadaczką clio III z marca 2007, zrobiłam nim juz ponad 28000 tyś km, śmigam często na strasie Niemcy - Polska. Przeważnie trzymam na pomiędzy 160 a 175 km/h i silniczek dobrze sobie radzi gdyż z tą prędkością podążam cały czas czyli około 10-12godzin, sp...
Skrzynia pracuje zbyt głośno i niezbyt lekko...
Do komfortu jazdy nie mam zastrzerzeń...
przednie zawieszenie pracuje według mnie zbyt głośno

Błażej2008-12-28

ogólnie bardzo przyjemne autko jedynie co mnie zaskoczyło dość wysokie spalanie na poziomie 8 nawet 9 litrów przy jeździe w większości miejskiej, ale fakt jeżdżę według licznika ponad 160km/h i to całkiem często (oczywiście po zamknietych odcinkach dróg panie władzo)
niestety brakuje mu mocy zdecydowanie, ale cóż 60kM i nie chce być więcej
w tej wielkości auta naprawdę bardzo wygodny
mam ponad 190cm i pasuje mi to autko z założenia w tej kategorii najbardziej narzekają Ci co maja 160cm w kapeluszu
auto naprawdę przyjemne w prowadzeniu, polecam

Średnie oceny RENAULT CLIO

4.9/10

Osoby zainteresowane autem Renault Clio brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Toyota Yaris.

Renault Clio

Renault Clio

Toyota Yaris

Toyota Yaris

Najciekawsza opinia użytkownika o Renaulcie Clio

użytkownik: Piotr

Renault Clio 1200 Tce 101KM 2007r. hatchback

Pozytywnie , relacja ceny do komfortu i zadowolenia z jazdy.

wyprzedzanie nie stanowi żadnego problemu, prędkość max. 195 km/h. Spalanie zależne od stylu jazdy i szybkości, ale w normalnych warunkach można się zmieścić między 7 a 8 litra/100. Jako kolejny mój samochód mogę śmiało polecić Clio z tym silnikiem, relacja ceny auta używanego do wyposażenia i zadowolenia z jazdy jest bardzo dobra.

Jak na taki segment jest o'k

Miejsca w srodku jest wystarczająco dużo,wadą jest belka poprzeczna znajdująca się w bagażniku, po złożeniu siedzeń nie ma płaskiej powierzchni podłogi. jeszcze za jedną wadę uważam usytuowanie koła zapasowego pod podłogą bagażnika, wymiana takiego koła jest bardzo uciążliwa. Poza tym nie mam większych uwag. Wyposażenie mojej wersji bogate, klima auto, elektr.szyby, lusterka, czuj. deszczu, doswietlanie zakretów, tempomat, półskóry, miękka deska rozdzielcza, i inne. Rozmieszczenie przełaczników i przycisków do opanowania.

Bardzo dobrze trzyma się drogi,dobry układ kierowniczy, zawieszenie komfortowe.

Na razie tylko materiały i części ekploatacyjne

Klimatyzacja automatyczne, bez zastrzeżeń, działanie ogrzewania też,problem z dogrzaniem auta zaczyna się dopiero przy spadku temperatury poniżej -20 stopni C, ale to przypadłość większości samochodów.

Nie miałem żadnych problemów jak dotychczas.

Renault Clio: coupe, hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Renault Clio: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Renault Clio: 1.1, 1.2, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2

Renault Clio: 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991