Suzuki Swift opinie, oceny użytkowników, Suzuki Swift spalanie hatchback 1.3 benzyna od 2008r. do2010r. (strona 1)

Opinie o samochodach Suzuki Swift

hatchback 1.3 benzyna od 2008r. do2010r.

Średnia ocena: 7.83/10

Suzuki Swift spalanie (l/100km)

Oceny SUZUKI SWIFT

2009-04-15

Bardzo fajne małe autko.Jak na silnik 1.3 osiągi super.Jedyna wada to "Brodzik" która zrobiła z niego auto dla kobiety. Mimo to fajnie widziec miny gości którzy zostają na skrzyżowaniach.
bagażnik tył porażka (tylko zakupy, ewentualnie parasolka). Wyjazd na narty(narty w środku auta) tylko w trzy osoby, złożona połowa tylnego siedzenia,a narty z bagażnika,przez tylną kanape a następnie pomiędzy drzwi przednie i siedzenie pasażra.Narty 150cm.
poprzednie auto to focus,swift troche słabiej szczególnie zakręty(chodzi mi o dziury w trakcie skrętu,tak to spoko),ale to lżejsze auto,trzeba uważac na nieznanych drogach nie za szybko.Da się przyzwyczajc.

Samochodzik się sprawdza w mieście - parkowanie, przyjemność manewrowania, bezawaryjność, przestronne jak na tak mały samochód wnętrze, wygodne fotele, dobra jakość wewnętrznych plastików, funkcjonalność. Niestety auto jest mało ekonomiczne do jeżdżenia głównie w korkach i ma fa...
Zanim spróbujesz wyprzedzić kogoś jadącego 50-60/km na godzinę 100 razy się zastanów, czy zdążysz, wciskając 'do dechy' pedał gazu na trójce ma się wrażenie, że NIC się nie dzieje.... Przecież jadąc 50-60 nie będę wkręcać silnika na 4tys... co i tak nie bardzo pomaga ;)

2010-07-19

auto nieduże ,zwinne, zrywne- nie stoję na światła zbyt długo ,łatwo się parkuje, manewruje,przestronne wnętrze coć na zewnątrz tego nie widac,Ja głównie jeżdżę po mieście ale widzę często na drogach w Polsce ludzie jeżdża w dalekie trasy, dla kobiety i nie tylko warte polecenia...

2010-08-04

w porównaniu z moimi poprzednimi samochodami suzuki to potworny muł....
prz zamocowaniu fotelika dla dziecka (nie mówiąc juz o 2 fotelikach) robi sie bardzo malo miejsca z przodu.
jak już ruszy to nawet nieźle się prowadzi.

2010-07-10

nic nadzwyczajnego, yariska chyba byłaby lepsza a honda jazz napewno
mała krowa
głośny w środku

Średnie oceny SUZUKI SWIFT

Osoby zainteresowane autem Suzuki Swift brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Suzuki Celerio.

Suzuki Swift

Suzuki Swift

Suzuki Celerio

Najciekawsza opinia użytkownika o Suzuki Swift

Suzuki Swift 1300 0KM 2008r. hatchback

oceniłem skrzynie (a może sprzęgło) tak słabo ponieważ: (zaznaczam nie jezdziłem innymi swiftami może to tylko mój) mam problem z ruszaniem pod górkę, jak się zagapie i puszczm sprzęgło tak jak w innych autach którymi jezdziłem (było ich troche)to auto gaśnie.Trzeba dodac gazu ok.3000 obrotów. To samo na wstecznym. Po za tym skrzynia jest dokładna, biegi zmienia się idealnie.

widocznośc ok.Oczywiście ze spuszczonymi zagłówkami na tylnej kanapie :).

bardzo twatde zawieszenie jak na nasze drogi (jak sportowe:) ).Fotele tylne dostały tylko 7 datego że: miałem okazje jechac na tylnej kanapie i nie da się usiedziec mam 180cm.Ponieważ nie wysunięty zagłówek wbija się w kręgosłup, po jego wysunięciu jest ok. Jak pasażer z tył wysunie zagłówek i wysiądzie nie wsówając go w siedzenie to potem ten zagłówek zasłania całą szybe tylną.

ciekawe co z moją skrzynią lub sprzęgłem ??????? nie jest to awaria, ale może to takie auto i będe mósiał się przyzwyczaic.

nie mam żadnych uwag.

nie mam nic do powiedzenia auto ma dopiero 3000km i wszystko ok.

Suzuki Swift: hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Suzuki Swift: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Suzuki Swift: 0.9, 1.0, 1.2, 1.3, 1.5, 1.6

Suzuki Swift: 2013, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988