Peugeot 207 opinie, oceny użytkowników, Peugeot 207 spalanie hatchback 1.4 benzyna od 2005r. do2007r. (strona 1)

Opinie o samochodach Peugeot 207

hatchback 1.4 benzyna od 2005r. do2007r.

Średnia ocena: 7.14/10

Peugeot 207 spalanie (l/100km)

Oceny PEUGEOTA 207

Elmen2008-10-06

OD 30 LAT JEZDZE FIATAMI ROK TEMU ZDECYDOWALEM SIE NA ZMIANE MARKI. CZY DOBRZE ZROBILEM? ŁATWO SOBIE ODPOWIEDZIEC!

2009-01-19

W sumie to fajne autko. Można polecić.
Silnik wystarczający w mieście i do spokojnej jazdy. Na trasie podczas wyprzedzania brakuje mocy.
Twarde zawieszenie ale dobrze się trzyma drogi. Świetnie resoruje gdy jest obciążony. Bardzo dobre wyciszenie.
Dobre materialy, dużo miejsca z przodu. Przednie fotele bardzo wygodne. Z tyłu nie jeździłem, ale żonie nie narzekała. Ergonomia bardzo dobra, bagażnik wystarczający.
Prowadzie się dobrze, ma świetne hamulce. Nie ma kłopotów z parkowaniem.

2009-08-06

Silnik dość dynamiczny. Dobrze wkręca się na obroty.
długi podróże w pięć osób nie jest zbyt miła lecz wypady za miasto jak najbardziej:)
mam go dwa lata i nic nie czeszczy ani skrzypi DAJE RADE
Bardzo dobre dutko na nasze POLSKIE drogi.

Wacław Jatczak2009-07-10

ciężko wchodzi wsteczny bieg
po zimie przednie zawieszenie wydaje nieprzyjemne odgłosy przy skręcaniu, serwis narazie nie pomógł
problem z parkowaniem przodem, niski zderzak

Wacław Jatczak2011-02-13

w tej kasie samochód dość dobry
jak na tę klasę OK
na nierównej drodze słaby komfort
bez większych zastrzeżeń
pojazd prowadzi się bez problemów

Średnie oceny PEUGEOT 207

4.7/10

Osoby zainteresowane autem Peugeot 207 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mitsubishi ASX.

Peugeot 207

Peugeot 207

Mitsubishi ASX

Najciekawsza opinia użytkownika o Peugeocie 207

użytkownik: Elmen

Peugeot 207 presence 1400 16v 75KM 2007r. hatchback

od roku jestem uzytkownikiem peugeota 207. przejechalem 5100 km. ostatnio mam z samochodem dosc duzy problem. w ramach gwarancji mechanicy bydgoskiego LION MOTORS probowali naprawic mi samochod. w koncu doszli do wniosku, ze powodem ubywania plynu chlodzacego jest pekniety blok silnika moj samochod stoi od tygodnia na podnosniku, dostalem zastepcze 107 peugeot w warszawie stwiedzil ze wymienia tylko blok nie caly silnik na nowy. (z nieoficjalnych zrodel wiem ze planowali "łatac" peknieta obudowe ). teraz chca naprawiec silnik w bydgoskim warsztacie. chcialbyjm wiedziec co sadzicie na temat i czy zdarzaly sie wczesniej takie wady fabryczne?? ja odwołuje sie od ich decyzji do prezesa zarzadu w warszawie bo nie zgadzam sie z tym zeby silnik nowego samochodu z fabryczna wada byl skaladany przez "bydgoskich fachowcow"ktorzy dopiero za 3 podejsciem zauwazyli ta wade. czekam na odpowiedzi KOSZT NAPRAWY TO PRZESZLO 10 TYSIECY

Peugeot 207: cabrio, coupe, hatchback, mini-van

Peugeot 207: benzyna, olej napędowy, turbo diesel