Nissan Note opinie, oceny użytkowników, Nissan Note spalanie hatchback 1.4 benzyna od 2005r. do2007r. (strona 1)

Opinie o samochodach Nissan Note

hatchback 1.4 benzyna od 2005r. do2007r.

Średnia ocena: 7.63/10

Nissan Note spalanie (l/100km)

Oceny NISSANA NOTE

stefan2010-05-24

Wystawiam mu 10 z małym minusikiem za żarówki (ale w końcu sam się nauczyłem wymieniać i teraz to mogę nawet co 3 m-ce bo to żadna sztuka, tylko trzeba trochę spokoju przy tej wymianie i pójdzie lepiej niż w ASO).
Jak na duży ciężar (ponad 1,1 T auto ma całkiem niezłe przyspieszenie nawet dla kogoś lubiącego prędkość. Na autostradzie N.Tomyśl - Łódź jechałem 150-170 km/h prawie przez cały czas nie licząc ograniczeń i szło gorącym latem i jesienną słotą szybko i pewnie.
Jakość więcej niż przyzwoita. Schowek z przody ma nawet chłodzenie co się docenia gorącym latem gdy schowamy tam 2 duże butelki wody mineralnej lub 6 puszek piwa. Wszystkie zegarki wystarczająco widoczne.
Układ jezdny jest. ok. zwłaszcza z letnimi oponami firmy KLEBER. Ze względu jednak na dużą wygodę we wsiadaniu do autka (jest dosyć wysokie) auto jest podatne na boczne podmuchy nawet pochodzące od tira, ale idzie to opanować.

2010-04-12

Głośny przy większych obrotach, buja przy wiekszych prędkościach. Patrząc na spalanie lepiej wybrać silnik 1,6 niz 1,4 z uwagi na moc. Super światła, widoczność bardzo dobra w lusterkach, siedzi się wysoko, tak samo się wsiada - "płasko" Ogólnie Polecam.
Silnik pracuje bez zarzutu. Przyspieszenie jak na 88 KM jest bardzo dobre.
Note powyżej 3 tys obrotów jest bardzo głosny i jak na silnik benzynowy nie do przyjęcia.
Bez zastrzeżeń przestrzeń jak i wygoda.
Note podczas prędkości >120 ma tendencję do bujania z uwagi na wysoko umieszczony śr. ciężkości, hamulce są kiepskie, układ kierowniczy oki, parkowanie ok.

2011-02-13

DUŻA RODZINA - WIĘKSZE AUTO
PRZY TEJ OPCJI SILNIKA NIE MOŻNA ZBYTNIO POSZALEĆ, PRZY PRĘDKOŚCIACH POWYŻEJ 140 JEST GŁOŚNY I MAŁO EKONOMICZNY
SUPER POLECAM DLA RODZINKI, DOBRA WIDOCZNOŚC, BEZAWARYJNY, WYGODNY, DOŚĆ POJEMNY, W DŁUŻSZE WOJAŻE POTRZEBNY KUFER, SOLIDNIE WYKONANY

2011-02-13

Bezawaryjny, tani, dla kobiety w sam raz. Polecam silnik 1,6 l.
Trzeba jeździć powyżej 3000 obr./min., żeby był żwawy.
Zbyt sztywne zawieszenie. Przydałoby się troszkę miększe.
Brak regulacji kierownicy w poziomie.

2011-02-16

Silnik przy obrotach >3000 pracuje bardzo głośno.
Auto przy większych prędkościach prowadzi się fatalnie z uwagi na wysoko umieszczony środek ciężkości. Hamulce kiepskie.

Średnie oceny NISSAN NOTE

Osoby zainteresowane autem Nissan Note brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Hyundai ix20.

Nissan Note

Nissan Note

Hyundai ix20

Najciekawsza opinia użytkownika o Nissanie Note

użytkownik: stefan

Nissan Note Visia 1400 88KM 2006r. hatchback

Nic dodać nic ująć wszystko oceniam na 10.

Przestrzeń w środku jest, jak mawia moja połowica, lepiej zamaskowana niż duże krzyżackie zamki w małych krzakach.Duża przestrzeń wewnątrz niejednokrotnie budziła zdziwienie nawet u posiadaczy merców. Pasażerem z tyłu może być i koszykarz i nie zmęczy się podciąganiem nóg pod brodę bo je może swobodnie wyciągnąć. Auto troszeczkę głośne ale nawet przy grającym radiu nie trzeba się przekrzykiwać.

Koszty napraw nie są zbyt małe ale jak na japońca też nie powalają. No ale ja jadę przez 3 lata na naprawach w ASO NISSANA to i jak ma być.Ale to są przeglądy okresowe (30, 60, 80 tys. km)i wtedy tylko leci robocizna i wymiany części eksploatacyjnych.

Prze 3 lata eksploatacji działa wszystko bez zarzutu. Nagrzewanie w zimie już po 3 minutach od wyjazdu z pod domu a chłodzenie w lecie po 10 sekundach daje tak, że aż zęby szczękają.Tylko należy pamiętać o wymianie czynnika chłodzącego co 30 kkm.

Trochę za często zużywają się żarówki drogowe a może mam za duże wymagania bo w końcu wymiana 3 par w ciągu 3 lat to chyba dzisiejsza norma.

Nissan Note: hatchback, kombi, mini-van, van

Nissan Note: benzyna, olej napędowy

Nissan Note: 1.4, 1.5, 1.6