Fiat Bravo opinie, oceny użytkowników, Fiat Bravo spalanie hatchback 1.4 benzyna od 2006r. do2008r. (strona 1)

Opinie o samochodach Fiat Bravo

hatchback 1.4 benzyna od 2006r. do2008r.

Średnia ocena: 8.33/10

Fiat Bravo spalanie (l/100km)

Oceny FIATA BRAVO

2015-04-13

Dla mnie świetne auto.
Napęd i skrzynię biegów (szóstka) oceniam bardzo wysoko - co nie oznacza, że jest to jakaś wyścigówka, ale jako auto klasy kompakt uważam, że to "górna półka".
Resorowanie i komfort - dla mnie bardzo dobre. Tylne fotele owszem mam ale nie oceniam, bo nigdy na nich nie podróżowałem. Praktycznie tym samochodem jeżdżę sam, bo żona ma swoje auto.
Z przodu miejsca mam wystarczająco, a mam 186 cm wzrostu. Podróżowałem też tym samochodem na "rodzinne" kilkudniowe wyjazdy. Dwie osoby i bagaż zostawiały jeszcze trochę miejsca.
Jeśli chodzi o auta klasy kompakt to prowadzenie jest tak pewne jak w fordzie Focusie - czyli bardzo dobre.Trzyma się pewnie drogi nawet przy prędkości 190 km/h. Hamowanie pewne, wszystkie abeesy i teceesy robią swoje. Parkowanie przodem - no cóż kto umie jeździć nie ma problemów, nawet j...

2011-03-07

auto takie jak chciałem,ma swój wyraz ,inny niz np golf-może nie jest tak trwały,ale wynagradza mi to wnętrzem,pierwszy raz od dłuższego czasu ryjek mi się cieszy jadąc autem
silnik troszkę słaby,ale powyżej 3500obr/min ożywa i można jechać,ale wtedy go słychać,skrzynia 6 biegów pracuje super,jedynie droga drążka zmiany biegów mogłaby być krótsza
fiat dał fajne auto co do komfortu,nic złego nie mogę powiedzieć
miejsca dużo,karoseria-super image,materiały ok,ale jednak fiat oszczędził na klasie np skóry,bmw czy mercedes to nie jest i to czuć po paru tysiącach km,szybciej widac slady zużycia np na kierownicy,ale....ze smakiem wykonane
prowadzi się ok,zapewne to "wina" opon,jednak rozmiar 16cali ,205/55 robi swoje,sprężyste zawieszenie-to lubię,hamulce średnie,ale dam do sprawdzenia mechanikowi,miałem parę fiatów i akurat na hamulce nie narzekałem,parkowanie-ciężko wyczuć miejsce z tyłu

Zbyszek2010-10-02

Jeden z najlepszych normalnych hatchbacków które są dostępne na rynku. Może tylko żal, że wzorem innych Fiat nie robi jakieś tam super wersji za furmankę pieniędzy z motorem np. 280 KM, żeby podgrzać atmosferę i pokazać Kowalskiemu, iż przynajmiej z wyglądu ma "super mocną i wy...
Porównywałem z innymi tzw. lepszymi markami - tu jest naprawdę b.dobrze
Jeżeli ktoś uważa, że miejsca jest mało -przypominam to nie jest rodzinne kombi
Wzornictwo z najwyższej półki. Materiały jak na tą klasę powyżej przeciętnej i przynajmniej nie czarno-toporne.

Zibi2008-08-13

Jeżdżąc mazdą 626, primerką czy scenikiem można tylko liczyć na niezawodność z uwagi na wiek samochodu i pochodzenie (salonowy)nie martwiąc sie o to czy w czasie wakacji coś nieoczekiwanego wyskoczy
Z tyłu przydał by się podłokietnik. Wyciszenie wnętrza średnie
Brak schowków (ten w podłokietniku za dodatkową opłatą ale tylko w o wiele droższym pakiecie)- jedyny jest przed pasażerem. Jazda za wysokim kierowcą który odsunie fotel jest katorgą.
Parkowanie bez czujników wymaga uwagi. Znosi w koleinach.

zygmunt2008-11-24

samochód z turbo-doładowaniem. Dobra elastycznosc i przyzwoite przyspieszenia w predkosciach drogowych. Z uwagi na koniecznosc szybkich zmian biegu troche traci na przyspieszeniu na I i II biegu
silnik slychac ale brzmi fajnie. Niestety w moim modelu dosc meczacy bywa szum powietrza.
brakuje schowkow we wnetrzu pojazdu. Bagaznik duzy, pakowny, kanapa dzielona. Ergonimia fajna
świetne autko do prowadzenia ze sporym ograniczeniem widocznosci, co utrudnia parkowanie.

Średnie oceny FIAT BRAVO

Osoby zainteresowane autem Fiat Bravo brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Ford Focus.

Fiat Bravo

Fiat Bravo

Ford Focus

Ford Focus

Najciekawsza opinia użytkownika o Fiacie Bravo

Fiat Bravo dynamic 1400 90KM 2007r. hatchback

do przodu ok,tył-słupki zasłaniają,ale duzo aut teraz to ma,lusterka ok

fiat dał fajne auto co do komfortu,nic złego nie mogę powiedzieć

koszty ze wzgl na budowe auta-oparte na stilo,nie sa wybitnie duże,inaczej niż w alfie 147,tutaj proste a trwałe zawiasy,silnik klasyczna konstrukcja itd,dbać ,a się odwdzięczy

szybko do wymiany filtr kabinowy-inaczej słaba wentylacja

bez uwag,to co trzeba ,to wyswietla-jak na razie :)

Fiat Bravo: coupe, coupe cabrio, hatchback, oldtimer

Fiat Bravo: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Fiat Bravo: 1.2, 1.4, 1.5, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0

Fiat Bravo: 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994