Fiat Bravo opinie, oceny użytkowników, Fiat Bravo spalanie hatchback 1.4 benzyna od 2010r. do2012r. (strona 1)

Opinie o samochodach Fiat Bravo

hatchback 1.4 benzyna od 2010r. do2012r.

Średnia ocena: 9.60/10

Fiat Bravo spalanie (l/100km)

Oceny FIATA BRAVO

2011-02-21

bardzo fajny wygląd zewnętrzny a zwłaszcza wewnętrzny. jak dotychczas wszystko działa poprawnie oprócz włączenia radia. Mógłby spalać znacznie mniej. Dla osób ceniących ciekawy wygląd, który lubi się nie nudzić po zajęciu miejsca za kierownicą szczerze polecam.
Bardzo fajnie przyśpiesza. Idzie płynnie. Z biegu 5-6 z niskiej prędkości przyśpiesza ochoczo bez dławienia silnika
Kupiłem z oponami 205/55/R16 - dość głośne. Po wymianie na zimówki 195/55/R16 samochód bardzo cichy. Inny zupełnie komfort. Jazda z 2,3 pasażerami bez problemu. Fotele z przodu i tyłu bardzo wygodne. Resorowanie trochę twarde, ale mi pasuje.
Z przodu wystarczająco miejsca (wzrost 180 cm) z tyłu nie ma problemu dla osoby średniego wzrostu, ale trzeba lekko zmniejszyć ilość miejsca pasażera/kierowcy z przodu. Bagażnik 400l dla mnie jest wystarczający. Bardzo uproszczone składanie tylnych siedzeń.
Parkując przodem wydaje się, że zaparkowaliśmy na wprost, natomiast stoimy po lekkim skosie.

2011-02-14

Zakup był przemyślany
6-biegowa skrzynia sama mówi za siebie. Silnik jest elastyczny i nie wymaga ciągłego manewrowania dźwignią zmiany biegów
mało miejsca na nogi dla pasażerów tylnych siedzeń
Wnętrze samochodu jest dopracowane i jak na tę klasę samochodu dosyć efektowne. Duży bagażnik pozwala na umieszczenie sporego bagażu.
Przy gorszej nawierzchni należy zwracać uwagę na niskie zawieszenie samochodu. Wspomaganie z opcją "City" jest wygodne w jeździe po mieście. Słaba widoczność przez tyną szybę, ale nadrabiają to duże lusterka zewnętrzne.

2016-11-17

Miekkie prowadzenie, dobre wspomaganie kierownicy, dobre wspomaganie pedalow, 6 biegow

Tomasz2010-09-11

miałem corsę więc brawo prowadzi się super

Rav2011-05-30

Średnie oceny FIAT BRAVO

9.8/10

Osoby zainteresowane autem Fiat Bravo brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Ford Focus.

Fiat Bravo

Fiat Bravo

Ford Focus

Ford Focus

Najciekawsza opinia użytkownika o Fiacie Bravo

Fiat Bravo TJet 1400 120KM 2010r. hatchback

Bardzo dobre lusterka wsteczne.

Nie mam zdania. Samochód nie przechodził żadnych napraw. Oryginalne części są dość drogie w stosunku do zamienników

Ogrzewanie mogło być bardziej wydajne a wentylacja od 3 cichsza.

Na razie wszystko działa prawidłowo. lekkie kłopoty z radiem. Nieraz po włączeniu silnika radio uruchamia się na poziomie słabej słyszalności.

Fiat Bravo: coupe, coupe cabrio, hatchback, oldtimer

Fiat Bravo: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Fiat Bravo: 1.2, 1.4, 1.5, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0

Fiat Bravo: 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994