Renault Thalia opinie, oceny użytkowników, Renault Thalia spalanie sedan 1.4 benzyna od 2001r. do2003r. (strona 1)

Opinie o samochodach Renault Thalia

sedan 1.4 benzyna od 2001r. do2003r.

Średnia ocena: 7.38/10

Renault Thalia spalanie (l/100km)

Oceny RENAULTA THALIA

2010-12-05

Ten silniczek jest żwawy i na wyższych obrotach radzi sobie całkiem całkiem. Polecam
Jak dla mnie jest ok. Kwestia oceny zależy od tego z czego się przesiadamy.
Bagażnik gigantyczny. Sterowanie szyb troszkę niezbyt dostępne (środkowa konsola). Reszta ok
Największy problem to parkowanie w kopertę i wyjeżdżanie z parkingu (auto zaparkowane prostopadle). Zła widocznośc.

Wojtek2008-08-06

duzy bagaznik, dobra cena
Ten silnik to nie rakieta lecz do szubkiej jazdy sie nie nadaje. Jadac 90km/h obroty okolo 3000, o wieksych predkosciach nie wspomne.
Zawieszenie dosyc miekkie lecz nie za bardzo nawet jak na te rozmiary dobrze trtzyma sie w zakretach. Bardzo dobrze tlumi nierownosci.
Z tylu gorzej z miejscem, kanapa krotka przy cofnietych przednich siedzeniach (ustwionych na kierowce 190cm) mamy kolana w oparciu. Auto jest zbyt waskie. Bagaznik super lecz skladana tylna kanapa to nieporozumienie wneka w bagazniku to porazka waska i niska.
Auto jest wysokie wiec super na krawezniki i dziury w drodze.

2009-07-13

silnik ma dobre parametry. Nie ma problemów z jego eksploatacją
Wysoka osoba na przednim fotelu ma problem ze znalezieniem wygodnej pozycji.
Generalnie należy stwierdzić, że jest to wygodny samochów. Trochę mało miejsca na nogi na tylnym siedzeniu.
Przez 5 lat eksploatacji nie miałem problemów technicznych. W czasie eksploatacji wykonano wymianę jednej końcówki drążka kierowniczego. Poza tym auto było bezawaryjne. Przeglądy wykonywane były regularnie w serwisie Renault. Polecam ten samochód. Przy niewygórowanej cenie dostaje się p...

2009-06-15

Fajne auto dla rodziny z małymi dziećmi za rozsądne pieniądze.
Silnik wspaniały. Sa pewne trudności z przeniesieniem mocy przy ruszaniu na śliskiej nawierzchni. Przydałby się ASR.
Ogólnie dość wygodnie jak na autko tej klasy. Trochę głośno powyżej 110km/h.
Cóż piękny to on nie jest. Trzeba się przyzwyczaić. Trochę mało schowków. Materiały i kolorystyka przyzwoite. No ale bagażnik rekompensuje wszystko.
Trochę słabe wspomaganie i spory promień skrętu. Poza tym wszystko OK.

Franciszek2009-07-12

W sumie niezle autko do jazdy po miescie i na urlop sam jezdze 2x w roku 600km
Do silnika zadnych zastrzezen bardzo elastyczny jesli chodzi o 16V
Komfort jazdy w normie po osmiu latach uzytowania zbyt glosno juz przy 100km/h nie ma szans jezdzic z otwartymi szybami 80km/h
po 8 latach zaczynaja skrzypiec plastiki super bagaznik
Dobrze sie prowadzi jednak na zakretach lubi wychodzic na zewnatrz nalezy w ostrych zwlaszcza zakretach i przy duzych predkosciach uwazac

Średnie oceny RENAULT THALIA

Osoby zainteresowane autem Renault Thalia brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Movano.

Renault Thalia

Renault Thalia

Opel Movano

Opel Movano

Najciekawsza opinia użytkownika o Renaulcie Thalia

Renault Thalia 1400 98KM 2001r. sedan (limuzyna)

Auto może nie za piękne (chociaż przyzwyczaiłem się i mi się podoba), ale praktyczne jak na auto dla rodziny 3-osobowej i sądzę, że w przypadku czterech osób sobie poradzi. Bagażnik duży. Silnik 1.4 16V (98KM) ma zadowalające osiągi. Auto używane głównie na dojazdy do pracy (w cyklu mieszanym). Póki co odpókac jestem bardzo zadowolony z zakupu. Auto fajnie wyposażone i niedrogie w zakupie. Polecam

Może kwestia przyzwyczajenia. Ale póki co (auto mam 4 miesiące) nie jest za ciekawie.

Jak dla mnie jest ok. Kwestia oceny zależy od tego z czego się przesiadamy.

Zbyt wcześnie aby obiektywnie ocenic. Trzeba pojeździc z rok.

Czytałem wiele opinii przed zakupem tego auta i ludzie pisali o problemach z parującymi szybami. Myślałem, że będzie gorzej. Jest ok.

Renault Thalia: coupe, hatchback, roadster, sedan (limuzyna)

Renault Thalia: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Renault Thalia: 1.2, 1.4, 1.5, 1.6

Renault Thalia: 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001