Hyundai i30 opinie, oceny użytkowników, Hyundai i30 spalanie kombi 1.6 diesel od 2007r. do2009r. (strona 1)

Opinie o samochodach Hyundai i30

kombi 1.6 diesel od 2007r. do2009r.

Średnia ocena: 9.60/10

Hyundai i30 spalanie (l/100km)

Oceny HYUNDAIA I30

Jacek2009-03-22

W sumie mam to co chciałem. Wersja "komfort"- dobrze wyposażona, dobre przyspieszenia. Szkoda tylko że mało jeżdżę..
Zarówno przyspieszenie jak i prędkość maksymalna lepsze niż dane fabryczne!
Trochę twardy ale za to po trasie idzie jak burza i trzyma się tak jak trzeba!
Bardzo wygodny z przodu a z tyłu rewelacja! W bagażniku ma sprytne haczyki do wieszania zakupów- szkoda tylko, że wygięte w C bo trudno zdejmuje się torebki (zahaczają). Klapa od bagażnika mogłaby otwierać się również od środka bo otwierając od tyłu można się pobrudzić.

2010-03-01

Bardzo elastyczny silnik. Skrzynia dobrze ustawiona. Czasem brakuje 6 biegu, ale to dopiero przy wielkich prędkościach.
Jak na kombi, to bagażnik dość mały, ale za to przestrzeń pasażerów ogromna. Nawet dla bardzo wysokich.
Doskonałe prowadzenie - miałem różne auta, ale tym jeździ mi się najwygodniej.

2015-06-01

Super auto
Świetne auto tak jak i Kia Ceed kto mądry to kupi a ciemniaki niech kupują stare vw i audi. KIA I HYUNDAI TO NIEZNISZCZALNE SAMOCHDY ZA MAŁĄ KASĘ ZWŁASZCZA SILNIKI 1.6 CRDI spalanie symboliczne 4.4l/100km ;)

Jacek2009-07-13

Słabo oceniłem skrzynię biegów z uwagi na mało precyzyjny wsteczny bieg.

2008-09-04

Dobrze,że są duże lusterka które pomagają w parkowaniu.

Średnie oceny HYUNDAI I30

9.8/10

Osoby zainteresowane autem Hyundai i30 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Kia Ceed.

Hyundai i30

Hyundai i30

Kia Ceed

Kia Ceed

Najciekawsza opinia użytkownika o Hyundaiu i30

użytkownik: Jacek

Hyundai i30 comfort 1600 crdi 115KM 2008r. kombi

Zarówno przyspieszenie jak i prędkość maksymalna lepsze niż dane fabryczne!

Wszystko super. Miałem montować czujniki ale parkowanie nim to bajka.

Trochę twardy ale za to po trasie idzie jak burza i trzyma się tak jak trzeba!

Poszukiwałem samochodu i zacząłem od hondy civic którą mocno się rozczarowałem podczas jazdy próbnej- to był koszmar. Samochód Kia to jedna wielka tandeta. Fajna była toyota corolla ale w tej cenie słabo wyposażona. Dopiero jak przejechałem się hyundaiem to poczułem, że tego właśnie szukam. Samochód rewelacja-wygodny z dobrym przyspieszeniem, zwrotny z dobrą widocznością. Nie mierzyłem przyspieszeń stoperem, ale z zegarkiem w ręku było 11s do setki, za to prędkość maksymalną według danych fabrycznych ma 188 a ja spokojnie bujnąłem go do 198! Małe minusy to radio które w innym samochodzie miałem lepsze, brzęczyk który przy nie zapiętych pasach dzwoni chyba ze 3 minuty, zbyt dobre hamulce bo trzeba bardzo delikatnie się z nimi obchodzić żeby nie wylądować z nosem na szybie i trochę twardy. Reszta to plus za plusem. Polecam!

Muszę tu coś zaznaczyć bo inaczej nie przyjmuje komentarza. Więc zaznaczam "10" ale jeszcze nic nie naprawiałem.. To można by było poprawić w tej ankiecie

Jak na razie żadnych problemów...oprócz brzęczka który mnie wykańcza- ale za to mnie i pasażerów zmusza do jeżdżenia z zapiętymi pasami. Może to i lepsze bo nie wydam na mandaty a poduszka nie zrobi mi krzywdy

Hyundai i30: hatchback, kombi

Hyundai i30: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz